Sokak köpekleri ile ilgili yeni çıkacak yasa hakkında görüşleriniz?

Kendinizle çelişiyorsunuz. Çözüm sunamıyorsanız bulunan çözümlere uymalısınız.

Burada bir forum açılmış fikrimizi paylaşıyoruz. Burada çözüm paylaşana kadar dilekçe yollamayı tercih ederim. Ayrıca soruma soruyla cevap vermen anlamsız bir şekilde konuyu bir şekilde uzatma.

O hadisi burada paylaş ki herkes bilgilensin. Ben öldürmüyorum.

Fikrimizi paylaşıyoruz.
İbnu Ömer anlatıyor: "Resulullah av veçoban köpeği hariç diğer bütün köpeklerin öldürülmesini emretti." Ömer'e: "Ebu Hureyre, "veya ekin köpeğini de diyor!" denilmişti, bunun üzerine: "Onun ekini var da ondan!" cevabını verdi ve ilave etti: "Biz Medine ve civarına gider, tek köpek bırakmaz, hepsini öldürürdük. Fakat biz, çölden gelmiş kadına refakat eden arkadaş köpeği bile öldürürdük." Buhâri, Bed'ü'l-Halk 14; Müslim, Musâkât 45, (1570); Muvatta, İsti'zân 14, (2, 969); Tirmizi, Sayd 4, (1488); Nesâi, Sayd 9, (7, 184).

İbnu Ömer anlatıyor: "Resulullah av veçoban köpeği hariç diğer bütün köpeklerin öldürülmesini emretti." Ömer'e: "Ebu Hureyre, "veya ekin köpeğini de diyor!" denilmişti, bunun üzerine: "Onun ekini var da ondan!" cevabını verdi ve ilave etti: "Biz Medine ve civarına gider, tek köpek bırakmaz, hepsini öldürürdük. Fakat biz, çölden gelmiş kadına refakat eden arkadaş köpeği bile öldürürdük." Buhâri, Bed'ü'l-Halk 14; Müslim, Musâkât 45, (1570); Muvatta, İsti'zân 14, (2, 969); Tirmizi, Sayd 4, (1488); Nesâi, Sayd 9, (7, 184).

Bunun günah mı sevap mı olduğunu da paylaşır mısın? Arkadaşlar bilgilensin.

Burada bir forum açılmış fikrimizi paylaşıyoruz. Burada çözüm paylaşana kadar dilekçe yollamayı tercih ederim. Ayrıca soruma soruyla cevap vermen anlamsız bir şekilde konuyu bir şekilde uzatma.
Konuyu uzatan ve aynı argümanları geveleyen sizsiniz. Çözümünüz yok ve hala çözümlere karşı çıkıyorsunuz. Çelişkiler içerisinde söyleneni dahi anlamıyorsunuz.

Diğer konuya yazdığım mesajı alıntılıyorum;

Köpeklerin kimseyi öldürdüğü de yok. Olayların ezici çoğunluğu "köpekten kaçarken araba çarptı" vb. troll hesapların algısına kanmayın;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurada benim "ruh hastası" dediğim kesimin oranı. Gerçekten de genel istatistiklere uyuyor genel topluma oranı.

Eki Görüntüle 2203866

Peki neden internette ve sosyal medyada sayıları çokmuş gibi gözüküyor? Bu konuya girin; troll hesapların ifşaları olmayan olayların kurguları vb. dolu;

Sanki hiç kimseye köpek saldırmıyor; hiçbir çocuğa, yaşlıya saldırmıyor gibi yazmışsın. Hem insanlara zararları var hem kendilerine. Kışın sen evindeyken onlar dışarıda donuyor. Senin umurunda değil tabii hayvanların konforu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı