Sokak Köpekleri Nasıl İhbar Edilir?

Al mahalle arkadaşlarınla 2 3 tane torpil patlatın onların önünde gözdağı verin köpeklere bidaha saldırırlarsada siz kovalayın böylece hiç bir canlının zarar görmesine gerek kalmaz köpeklerde dahil. Ama riskli tabi dahada coşabilirler :D Şaka yapıyorum ara belediyeyi alsınlar.

Belediyeler kısırlaştırma işlemlerini periyodik olarak yapmadıkları için kedi ve köpek sayısı, her mahalledeki toplam kişi sayısının yarısı kadar. Ben ilçe belediyesini aramıştım alıp götürdüler.

Görüyorum sokaklarda 10 tane köpek sürüsü hepside yabani türden, kadınlar ve çocuklar korkudan hiç geçemiyor tutsalar var ya parça parça ederler. Sonra peşine düşünce koşup duvardan başkasının bahçesine atlarken ne pantolon nede mont kalıyor her türlü rezillik ve zarar. Kaç çocuğu parçaladılar bilmiyorsunuz ve bunları kısırlaştırma ve toplama işlemini yapmayan belediyeler yüzünden katliam görüntüleri ortaya çıkıyor. Gel olum deyip sevdiğimiz sokak köpeklerinden bahsetmediğimi anlamışsınızdır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı