Sokak köpekleri uyutulmalı mı?

Barınaklara kapatılmalı hepsi, sahiplenmek isteyen hayvan severler sahiplensinler gül gibi baksınlar. Sokaktaki hastalıklardan, saldırganlıklardan öleceklerine; evlerde huzurlu bir şekilde hayatlarını geçirsinler. Sahiplenmeyen hayvanlarda uyutulabilir.
Kimse bir çocuğunu daha bir hayvana mağdur etmek istemez.

Bu çok yönlü düşünülmesi gerek. Niye ben bizim yurttaki kimseye bir zararı olmayan pişmaniyeyi uyutayım? İnsancıl kendini sevdiren köpeğin ne zararı var ? Uyutmaktan başka bi çözüm bulunmalı kardeş.

Barınak sisteminin geliştirilmesi bence gayet mantıklı. Bu hayvanlar kısırlaştırılabilir ama uyutulmasına karşıyım. İlerleyen 10 sene içerisinde zaten sayıları çok çok aza düşer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ülkede kimse işini yapmıyor ki kim uğraşacak kısırlaştırmayla uyutmayla.

Millet beğenmemiş barınak fikrini hayret. Dis atan ve gülen arkadaşların daha güzel fikirlerini sunmasını beklerim :)

Yarın bir gün ısırmayacağının garantisi yok. Aynı şey yapacağı çocuk için de geçerli.
Muhabbet uyutulmaması başka insancıl bi çözüm bulunması, ben hala barınak sisteminin geliştirilmesinden yanayım.

Bu çok yönlü düşünülmesi gerek. Niye ben bizim yurttaki kimseye bir zararı olmayan pişmaniyeyi uyutayım? İnsancıl kendini sevdiren köpeğin ne zararı var? Uyutmaktan başka bir çözüm bulunmalı kardeş.

Barınak sisteminin geliştirilmesi bence gayet mantıklı. Bu hayvanlar kısırlaştırılabilir ama uyutulmasına karşıyım. İlerleyen 10 sene içerisinde zaten sayıları çok çok aza düşer.

Ne gibi bir çözümden bahsediyoruz ? hocam geçenlerde parçalanan çocugun bölgesindeydim hepsi boyum kadar saldırgan köpekler işimi araba ile tamamlayabildim yürümek dahi zor.

Geri
Yukarı