Sokakta ses çıkartan kişileri şikayet edebilir miyim?

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
Başlık biraz garip gelebilir ama evimin 2 sokak ötesinde düğün/asker eğlencesi gibi bir şey var. Acaba bunları polise şikayet etsem ilgilenirler mi? Aşırı yüksek ses yapıyorlar, sanki evimin balkonundan geliyor ses.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgilenmiyorlar hocam. Her gece sokakta egzoz patlatarak, son ses müzik açarak dolaşan şerefsizi üç defa şikayet ettim ama gelen giden olmadı.

Yan apartmanda emekli albay yaşıyor. Çok sık geçerse çıkıp bekleyeceğim dedi. Artık vurur mu ne yapar bilmiyorum.

Ses bombası gibi patlıyor, çoluk çocuk korkudan uyanıp ağlıyor.

Galiba komşu apartmanlardan birinde sevgilisi yaşıyormuş. Ona şov yapmak için maymunluk yapıyor.

Şikayet edin. Anında gelip iptal eder, polis ya da bekçi falan varsa ilgilenirler zaten. Neden elinize bir şey geçmez falan yazanlar var. Bu kadar mı uzaksınız ülkeden umudu bu kadar mı kestiniz? Hayatında aramışlar mıdır acaba böyle bir olayda polisi.

Boşa uğraşma istediğini alamazsın.
Sadece para cezası keserler karşı tarafa.

Napsınlar? Dar ağacında meydan da idam mı etsinler adamları şaka mısınız yav? Düğünü, eğlenceyi durdurup cezası neyse kesecek tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Napsınlar olm dar ağacında meydan da idam mı etsinler adamları şaka mısınız yav?Düğünü,eğlenceyi durdurup cezası neyse kesecek tabii
Sen de uçma bi sakin ol. 3 hafta hapis cezası verilebilir.
Bunu düğün kına gecesine demiyorum.
Mesela sarhoşlar telefondan ya da arabadan müzik açıp bağırıp mahallenin huzurunu bozabilir. Mahalle huzurunu bozmaktan 1 ay ceza bence iyi.

Geri
Yukarı