Sokaktaki binalarda fiber var benim binada yok

• Konuyu başlatan LF10
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Bu durumu net Speed'e bildirin onlar girişimde bulunurlar.
Kendilerine bildirdim ,bana sadece sokağımda fiber hizmet alan birisi varsa onun hizmet numarasini bana iletin sizin bina da neden yok diye kendilerine iletip soralım dediler. Ben de kimseyi tanımıyorum nasıl alayım hizmet numarasını.

Kendilerine bildirdim, bana sadece sokağımda fiber hizmet alan birisi varsa onun hizmet numarasini bana iletin sizin bina da neden yok diye kendilerine iletip soralım dediler. Ben de kimseyi tanımıyorum nasıl alayım hizmet numarasını.

Sen onlara bence şunu söyle.
Bir hafta içinde fiberi getirdiniz getirdiniz yoksa iptal ettiriyorum de bakalım ne diyecekler.

Sen onların abonesisin ve sana destek olmak onların görevi.
Sen onlara destek olmak zorunda değilsin.
Bu bilgiyi senin bulamayacağını bilmiyorlar mı?

Sen onlara bence şunu söyle.
Bir hafta içinde fiberi getirdiniz getirdiniz yoksa iptal ettiriyorum de bakalım ne diyecekler.

Sen onların abonesisin ve sana destek olmak onların görevi.
Sen onlara destek olmak zorunda değilsin.
Bu bilgiyi senin bulamayacağını bilmiyorlar mı?

Aynen hocam aşırı saçma ya ben nereden bulayim oyle birini, böyle saçma sapan işle karşı karşıya kaldık ya.

Buradan altyapınızı sorgulayın, aşağıda abone olun yazısının altına 'adresinizde farklı altyapı mı var? Buradan bildirin, 3 ay ücretsiz internet kazanın!' yazan kısma tıklayın.

Buradan altyapınızı sorgulayın, aşağıda abone olun yazısının altına 'adresinizde farklı altyapı mı var? Buradan bildirin, 3 ay ücretsiz internet kazanın!' yazan kısma tıklayın.

Hocam yalnız ben Netspeed müşterisiyim dolayısıyla TurkNet'ten nasıl yapayım ki.

@LF10

Tamamen mi gözükmüyor anlamadım, altyapı mı yok diyor? Fotoğraf atabilir misiniz?

Tamamen yok değil hocam, hâlâ VDSL altyapı gözüküyor, sokağımda ki diğer tüm binalarda fiber altyapı olduğu gözüküyor ama sadece benim binamda VDSL altyapı gözüküyor.

Geri
Yukarı