Şok'taki Rampage RM-344 alınır mı?

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 72
  • Görüntüleme 32B
144 Hz 1 Ms alanların çoğu rekabetçi oyunlar oynuyor. Onda da grafik 'pek' önemli olmadığı için TN panel öneriliyor zaten.
Masaüstünde bile farkı anlayacak. Rekabetçi oyun oynuyorsa kaliteli bir markanın VA panelini alabilir. O kadar para verip merdiven altı berbat bir ürün önermenize anlam veremiyorum.

Hocam tavsiye için teşekkür ederim 5400-5500 TL'ye pc alacağım için monitör bütçesi biraz düşük ama önerinizi göz önünde bulunduracağım.
Hocam gerekirse 75 Hz alın bu çöpü almayın. İndirim kovalayarak bütçenize uygun 144 Hz monitör bulabilirsiniz.

18 Kasım günü Şok'a 144 Hz 1 ms monitör geleceğini gördüm. Fiyatı 1299 TL. Alınır mı yoksa bu fiyata daha iyi alternatifler var mıdır?

Eki Görüntüle 740306
Bence F/P olarak iyi. Ayrıca TN değil IPS panele sahip. Tabi bozulma ihtimali kaliteli markalardan fazla, garanti konusunda da geride. Mümkünse 300TL kadar daha verip kaliteli markalı benzer özellikte bir monitör alın ama buna da alınmaz diyemem.

Hocam gerekirse 75 Hz alın bu çöpü almayın. İndirim kovalayarak bütçenize uygun 144 Hz monitör bulabilirsiniz.

Sağ olun hocam varsa başka tavsiyeleriniz atabilirsiniz buna benzer. 75Hz'de olabilir.
Bence F/P olarak iyi. Ayrıca TN değil IPS panele sahip. Tabi bozulma ihtimali kaliteli markalardan fazla, garanti konusunda da geride. Mümkünse 300TL kadar daha verip kaliteli markalı benzer özellikte bir monitör alın ama buna da alınmaz diyemem.
IPS ve TN panelin farkını bilmiyorum beni aydınlatabilir misiniz?

Geri
Yukarı