Şok'taki Rampage RM-344 alınır mı?

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 72
  • Görüntüleme 32B
Aynı monitörü kullandım. IPS falan değil. Renkleri berbat önerisi. Ekranına ufak bir hasar gelse bile kalıcı hasarlar oluşuyor. Arkasında plastik gibi berbat bir malzeme kullanılmış.

İsterseniz 1 ms Acer monitörler var fakat bu monitör 4 ms olmasına rağmen harika renklere sahip.

Rampage sitesine giriyorum, IPS yazıyor. Vatan'a giriyorum IPS yazıyor nasıl IPS değil bu? Düzgün açıklasanız renkleri mi kötü?

Fark ne hocam? Hangisi daha iyi? Hep karıştırıyorum.
Renk olarak IPS>VA>TN. Tepkime süresi olarak TN>VA>IPS. Fakat IPS ve TN arasındaki renk kalitesinin farkı tepkime süresi farkından kat ve kat daha fazla.
Rampage sitesine giriyorum, IPS yazıyor. Vatan'a giriyorum IPS yazıyor nasıl IPS değil bu? Düzgün açıklasanız renkleri mi kötü?
Renkleri berbat. Bizzat kendim kullandım.

IPS çok daha iyi. Tepkime sürelerine takılma ben 1ms monitör de kullandım 5 ms de bir fark yok. 144Hz IPS monitör almaya çalış ömürlük kullanırsın.
VA panel nedir ilk kez gördüm.
Hocam epeyde özelliklere bakarken 'AMD FreeSync' ibaresi gördüm bu sadece AMD ekran kartları için geçerli olduğunu mu gösteriyor?
Benim sistemim i3 10100F+1660 super olacak bir uyum sorunu olur mu? @WaIter White
Onu alacağınıza şunu alın, Rampage'in ekipmanları iyi çıkabiliyor ama monitör ve bilgisayar bileşenlerini şansa bırakmaya gerek yok.
Hocam o biraz pahalı bütçeme göre, bütçemi zorlayıp bunu almayı planlıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı