Sol testiste varikosel

DARKLOCATION

Decapat
Daha fazla  
Sol testiste varikosel teşhisi konuldu ve ameliyat gerekiyormuş. Ben korkuyorum ameliyat olmaya. Ereksiyon sorunu ve cinsel isteksizlik de ortaya çıktı. Önceden yoktu. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol testiste varikosel teşhisi konuldu ve ameliyat gerekiyormuş. Ben korkuyorum ameliyat olmaya. Ereksiyon sorunu ve cinsel isteksizlik de ortaya çıktı. Önceden yoktu. Ne yapmalıyım?
Uzun* vadeli yatırım bu, 15 yaşında da olur 55 yaşında da olabilir, hiç yormadan kolayca hallediliyor ameliyatla. Ameliyatı atlattıktan sonra için rahatlayacak ve göreceksin ki ereksiyon, cinsel isteksizlik kısmının büyük çoğunluğu senin ve müdürün psikolojisine de bağlı, sen ona iyi bak, o da senin başını** çeşitli maceralara sokmaya çalışacaktır.

* Zaman olarak.
** Dikine gitmeni önermem.
*** İsminin "Darklocation" olmasına acayip güldüm şu an kendi kafamda.

Hastaneye ne şikayetiyle gittiniz?
Sol testis ağrısıyla gittim %90 sol testiste oluyor ağrı elle muayene falan edildi ilk basta bişey çıkmadı. yine de seni ultrasona gönderelim dediler. sonra çekildim ve 1 hafta sonra doktora gittim varikosel var ameliyat olmalısın dedi sperm testi istedi onu da vercem ama bişey değişmez çünkü çok ağrı yapıyor bende mecbur ameliyat olacağım

Yakın zamanda ameliyat olmuş birisi olarak, doktor anesteziyi verdiğinde 10'dan geriye doğru saymanı isteyecek, sen 10, 9, 8.. derken bir anda ışıklar gidecek; ekran kararacak. Uyandığında ben şimdi ameliyat mı oldum diyeceksin. Demem o ki korkmanı gerektirecek bir şey yok, sıhhatler olsun kardeşim.

Yakın zamanda ameliyat olmuş birisi olarak, doktor anesteziyi verdiğinde 10'dan geriye doğru saymanı isteyecek, sen 10, 9, 8.. derken bir anda ışıklar gidecek; ekran kararacak. Uyandığında ben şimdi ameliyat mı oldum diyeceksin. Demem o ki korkmanı gerektirecek bir şey yok, sıhhatler olsun kardeşim.
Sol testisim cok agrıyor dönmesinden süpheleniyorum yani testis torsiyonundan hastaneye gitsem acilde bakarlar mı

Sol testisim çok ağrıyorç testis torsiyonundan yani dönmesinden şüpheleniyorum. Hastaneye gitsem acilde bakarlar mı? Bu durumlarda ne yapmalıyım? Direkt ameliyata alınma ihtimali var mı?

Hocam varikoselin de aşamaları var, doktorun ameliyatı uygun gördüyse kesinlikle olmalısın. Bende de varikosel var ancak seviye olarak az olduğu hatta hemen hemen hiç belirti vermediği için şimdilik ameliyata gerek olmadığını söyledi ancak senin doktorun öyle uygun gördüyse kesinlikle olman lazım. Birkaç defa narkoz aldım hiç korkulacak bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı