SolidWorks ögrenci sürümü var mı?

Recep00

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,
2. sınıf mekatronik mühendisiyim, SolidWorks programı üzerinde işlenecekmiş dersler.
Okuldaki bilgisayar sınıfında bu program mevcut ama kendi bilgisayarımda çalışmak istiyorum.
Ögrenci sürümü galiba 60 dolar, crackli yapacağım ama ondan da biraz şüphe ediyorum.
Önerileriniz varsa çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum. Platforma üye değildim sırf sana cevap yazabilmek için üye oldum.

Bu linkteki yönergeleri takip ederek öğrencilik hayatın boyunca solidworks2021 üyeliğine sahip olabilirsin. Bir problem yaşadığında conversations bölümünden yöneticilere mesaj yazabilirsin.

3DEXPERIENCE platformuna kayıtlı değilsen;

“3DEXPERIENCE EDU | TEKYAZ | Student” topluluğuna kayıt olmak için 3 adımda yapman gerekenler aşağıda:
1- 3DEXPERIENCE Platform Kayıt sayfasına git ve kendine bir 3DEXPERIENCE ID oluştur. (Hesap oluştururken takılırsan buradaki videodan destek alabilirsin.)
2- Kayıt olduktan sonra öğrenci topluluğuna katılmak için buradaki bağlantıya tıkla.
3- Karşına çıkan formu doldurduktan sonra, form platform yöneticilerimiz tarafından onaylanacak ve e-posta adresine gelecek olan bildirimden tüm içeriğe ulaşabileceksin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı