Solus gibi işletim sitemi var mı?

Huawei emui

Hectopat
Ben indirdim solusu ama yazılım güncelleme ya da Google daha doğru mağzadan bir şey inmiyor, bilgiseyarı kapayıp açtığımda boş ekranda minik çizgi ile kalıyor. Tekrar kurunca installation has failed and changes were made do disk the installer will Now exit diyor, oysa beğenmiştim. Bu işletim sitemi gibi yazı tipi değişen güzel ekranı olan işletim sitemi var mı? Duvar kağıtları da güzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben indirdim solusu ama yazılım güncelleme ya da Google daha doğru mağzadan bir şey inmiyor, bilgiseyarı kapayıp açtığımda boş ekranda minik çizgi ile kalıyor. Tekrar kurunca installation has failed and changes were made do disk the installer will Now exit diyor, oysa beğenmiştim. Bu işletim sitemi gibi yazı tipi değişen güzel ekranı olan işletim sitemi var mı? Duvar kağıtları da güzeldi.

Linux işletim sistemlerinin %99.99'unda yazı tipi değişir zaten.

Güzel ekran konusunda da, zaten Linux çok çok çok fazla özelleştirilebilir olduğu için YouTube'da ufak bir araştırmayla çok güzel sonuclar bulabilirsin.

Pop!_OS öneririm.

Bu arada sistem başladığında Update yapmanız gerekir. Pop!_OS indirdiğinizde *sudo apt update (işlem bitince) sudo apt upgrade yapın.

Şahsen dualboot olarak kullanıyorum ve çok zor değil gibi. Zaten snap Store kurarsa arkadaş kolayca halleder program kurmayı vs.

Snap değil de flatpak daha önde şu an, bence kullanması da daha basit

Ben bunu indiriyorum ama diğerleri GB olarak fazla başka seçeneğim olmadığı için bunu kuracağım başka öneriniz varsa açığım

Yok dostum kullanılabilir ama bazı sorunları falan çıkabileceği için araştırma yapman gerekecek. Ben araştırmayı seviyorum, yeni şeyler öğrenmeyi de seviyorum diyorsan problem yok

Şahsen dualboot olarak kullanıyorum ve çok zor değil gibi. Zaten Snap Store kurarsa arkadaş kolayca halleder program kurmayı vs.
Nasıl kuruluyor snap store video varmı yotube baktım ama bilgim olmadığı için hangi video anlatıyor bilemedim

Snap değil de flatpak daha önde şu an, bence kullanması da daha basit

Yok dostum kullanılabilir ama bazı sorunları falan çıkabileceği için araştırma yapman gerekecek. Ben araştırmayı seviyorum, yeni şeyler öğrenmeyi de seviyorum diyorsan problem yok
Nasıl kuruluyorlar YouTube baktım ama hangi video anlatıyor bilemedim bide her işletim sitemine farklı komutlar ile yükleniyor o yüzen bilemdim

Nasıl kuruluyor snap store video varmı yotube baktım ama bilgim olmadığı için hangi video anlatıyor bilemedim

Nasıl kuruluyorlar YouTube baktım ama hangi video anlatıyor bilemedim bide her işletim sitemine farklı komutlar ile yükleniyor o yüzen bilemdim flatpak fln

Son düzenleme:
Nasıl kuruluyor snap Store video var mı YouTube baktım ama bilgim olmadığı için hangi video anlatıyor bilemedim.

Nasıl kuruluyorlar YouTube baktım ama hangi video anlatıyor bilemedim bir de her işletim sitemine farklı komutlar ile yükleniyor o yüzen bilemdim.

Ne var şu an dostum sende.

Yeni konular

Geri
Yukarı