Son 1 ayda eşit ağırlık 100k yapılabilir mi?

mahrieternal

Yoctopat
Daha fazla  
Şu zamandan sonra eşit ağırlıktan 100k yapabilir miyim? Matematik temelim yok antrenmanlarla mat yeni bitti diyebilirim, sadece net yapıyorum TYT matematikten o da problemlerden, bir de kümeler sorularını yapabiliyorum. TYT fen ise fizik konularım hariç diğer konuları biliyorum TYT biyoloji bitti sadece kimya da bir konum kalmıştı ama test çözemedim pek fakat TYT kimya ve biyoloji bana kolay geliyor, azıcık tekrar ve soru çözümü ile hatırlarım. TYT Türkçe 15 net civarlarında, sosyal de 15 netlerde. AYT matematiğim sıfır. AYT edebiyat ve sosyalim iyi, edebiyatta hiç kitap yüzü açmadan 15 net yapabiliyorum, tarihte 8 netten aşağı düşmüyorum bazen full yapıyorum coğrafya ise 3-4 net. Bu sene boyunca kitap açmadım sadece yazın 1 paragraf kitabı bir de antrenmanlarla matematiği bitirmiştim. Sizce eşit ağırlık 100k yapabilir miyim? Ayrıca AYT sözel derslerimin hepsine güveniyorum tarih felsefe ve din sorularını full yapabiliyorum. Belki mezuna kalıp sözelde derece yapmaya çalışabilirim sadece TYT çalışıp, ya da eşit ağırlıktan yeniden hazırlanabilirim ama kafam karışık. Kendime 1 ayda 100k yapabileceğim konusunda güvenemiyorum.

Şu zamandan sonra eşit ağırlıktan 100k yapabilir miyim? Matematik temelim yok antrenmanlarla mat yeni bitti diyebilirim, sadece net yapıyorum TYT matematikten o da problemlerden, bir de kümeler sorularını yapabiliyorum. TYT fen ise fizik konularım hariç diğer konuları biliyorum TYT biyoloji bitti sadece kimya da bir konum kalmıştı ama test çözemedim pek fakat TYT kimya ve biyoloji bana kolay geliyor, azıcık tekrar ve soru çözümü ile hatırlarım. TYT Türkçe 15 net civarlarında, sosyal de 15 netlerde. AYT matematiğim sıfır. AYT edebiyat ve sosyalim iyi, edebiyatta hiç kitap yüzü açmadan 15 net yapabiliyorum, tarihte 8 netten aşağı düşmüyorum bazen full yapıyorum coğrafya ise 3-4 net. Bu sene boyunca kitap açmadım sadece yazın 1 paragraf kitabı bir de antrenmanlarla matematiği bitirmiştim. Sizce eşit ağırlık 100k yapabilir miyim? Ayrıca AYT sözel derslerimin hepsine güveniyorum tarih felsefe ve din sorularını full yapabiliyorum. Belki mezuna kalıp sözelde derece yapmaya çalışabilirim sadece TYT çalışıp, ya da eşit ağırlıktan yeniden hazırlanabilirim ama kafam karışık. Kendime 1 ayda 100k yapabileceğim konusunda güvenemiyorum.
Hocam ea yerine sözelden girin bence ea 1 ayda imkansız gözüküyor bende ea'ydım sizin gibi son 2 ay kala sözele geçtim şuan son ay edebiyatta 10 net sos1 tarihte 5 sos 2 tarihte 4 net yapıyorum felsefe full zaten 12 de 12 din aynı şekilde 6 da 6 coğrafya full zaten totalde şuan 30-40 net arası geziyorum en mantıklısı sözel yapmak bu son ayda felsefe çalışın özellikle 12 de 12 yaparsınız ve net getirisi acayip iyi.

Hocam EA yerine sözelden girin bence EA 1 ayda imkansız gözüküyor bende EA'ydım sizin gibi son 2 ay kala sözele geçtim şu an son ay edebiyatta 10 net sos1 tarihte 5 sos 2 tarihte 4 net yapıyorum felsefe Full zaten 12 de 12 din aynı şekilde 6 da 6 coğrafya Full zaten Total'de şu an 30-40 net arası geziyorum en mantıklısı sözel yapmak bu son ayda felsefe çalışın özellikle 12 de 12 yaparsınız ve net getirisi acayip iyi.

Sözelde pek istediğim bölüm yok, tarih öğretmenliği var ama bu yıllarda öğretmenlik yapılmaz. Eşit ağırlıktan YBS tercih edecektim. Belki 1 sene mezuna kalıp sözelden derece yapmayı düşünebilirim veya eşit ağırlıktan AYT mat kasıp daha iyi bir sıralama yapabilirim. 1 sene de pek kaybetmek istemiyorum hem ne yapabileceğimi görmüş olurum 1 ayda.

Sözelde pek istediğim bölüm yok, tarih öğretmenliği var ama bu yıllarda öğretmenlik yapılmaz. Eşit ağırlıktan YBS tercih edecektim. Belki 1 sene mezuna kalıp sözelden derece yapmayı düşünebilirim veya eşit ağırlıktan AYT mat kasıp daha iyi bir sıralama yapabilirim. 1 sene de pek kaybetmek istemiyorum hem ne yapabileceğimi görmüş olurum 1 ayda.
Dostum bence mat odaklanmak yerine sözelene odaklan ayt olarak edebiyat tarih full ezber bunları halledersen yine seni üzmicek bi sıralama gelebilir bence ayt matematiktende yapabileceğin konulara bak istersen.Eşit ağırlık adına konuşuyorum sözel değil.

Dostum bence mat odaklanmak yerine sözelene odaklan AYT olarak edebiyat tarih Full ezber bunları halledersen yine seni üzmeyecek bir sıralama gelebilir bence AYT matematiktende yapabileceğin konulara bak istersen. Eşit ağırlık adına konuşuyorum sözel değil.

Amacım zaten AYT edebiyatı ve sosyali Full'e yakın yapmak, AYT matematikte ise lti ve trigonometri gibi uzun konuları eleyip 5-6 net getirecek konuları çalışmak. Yapabilirsem 100k veya 100k ya yakın sıralama geliyor. Olmadı mezuna bırakırım ama pek istemiyorum.

Geri
Yukarı