Son Ceza Hakkında [Gereksiz Mesaj]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arda Dayıoğlu

Kilopat
Bundan sonra, o çok sevdiğin moderasyon faaliyetini icra ederken, sanığın önce infazına, ardından yargılanmasına, şeklindeki bir rezalete sebebiyet vermemek adına, ilgili şahsı tam yedi gün, hangi gerekçeye ittibaen kendisine müeyyide uygulandığını bilmeden bekleten, o üzerinde hiçbir şey yazmayan Gereksiz Mesaj cezasının yanına, bir açıklama koy. Bu açıklama, ilgili mesajdan ibaret olsun ki, söz konusu kullanıcı, aptal ve berduş gibi o yedi günü faraziyane geçirmesin, sayın moderatör!

LINK

Bu reformu bekliyorum Mikail Hoca'm.

Kullanıcının neden ceza aldığını belirtmek zor bir şey olmasa gerek.

@MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında hangi sebepten aldığınızı bilmeniz gerekiyor.
"Sabit Diskler neden vaat ettikleri kapasiteleri sunmazlar?" adlı konuda yazdığınız mesaj;
Sabit Diskler neden vaat ettikleri kapasiteleri sunmazlar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardım istenen/teknik detay verilen konuda gereksiz mesaj yazdığınızdan dolayı uyarı aldınız. Uyarılarınızın baskın çoğunluğu "Gereksiz Mesaj" sebepli. Yani tahmin etmek zor değil. Alışkanlık haline getirmeden kuralı uygulamanız gerekiyor.

10 uyarıya kadar kısa süreli, 10 uyarıdan sonra uzun süreli uyarı veriyoruz. 1 hafta olmasının sebebi de budur.

Bir önceki cezanız için de ben yazmak istedim.

Hekimler için güvenlik soruşturması adlı konuya, hiçbir yazı yazmadan verdiğiniz yanıt:

Adsız.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı