Son elektrik zamlarından sonra hala mining yapılır mı?

Evet fark ettim ETH düşmüş ancak ben Ethermine'dan 11 günde 0.005ETH çekiyorum. Ve baktığımda 0.005 ETH 190 lira yapıyor şu an yani 570 TL olmuş. Var mı bir itirazınız?
Elektriği düşmüyorsun ama tahminimce ayda en az 150 lira elektrik masrafın var. Ben getiriyi hep elektrik düştükten sonra olarak hesaplarım ondan uçuk geldi bir anda.
Bu arada niye ethermine kullanıyorsun ki? Boşuna gas fee ödüyorsun. 2 miners öneririm BTC ile ödeme alırsan yine 11 gün sürer ödeme alman 1-2 cent arası bir şey ödersin veya Nano ile her gün komisyonsuz ödeme alırsın.

Elektriği düşmüyorsun ama tahminimce ayda en az 150 lira elektrik masrafın var. Ben getiriyi hep elektrik düştükten sonra olarak hesaplarım ondan uçuk geldi bir anda.
Bu arada niye Ethermine kullanıyorsun ki? Boşuna gas fee ödüyorsun. 2 miners öneririm BTC ile ödeme alırsan yine 11 gün sürer ödeme alman 1-2 cent arası bir şey ödersin veya Nano ile her gün komisyonsuz ödeme alırsın.

Bende zamanında 2miners kullandım ancak en stabili Ethermine geldi, zaten gas fee ödemiyorum çünkü MetaMask kullanıyorum. Bu şekilde yaklaşık 2TL gibi bir ücret alıyor o da çok az yani. Ve dediğim gibi belirtmiştim elektrik çıkmadan diye elektrik çıkınca 400 civarı bir şey kalıyor. Ancak benden size önerim direkt satmak yerine bekletmek daha mantıklı oluyor. Şu an biraz düşüş var ancak yükseleceğini düşünüyorum. YTD

Bende zamanında 2miners kullandım ancak en stabili Ethermine geldi, zaten gas fee ödemiyorum çünkü MetaMask kullanıyorum. Bu şekilde yaklaşık 2TL gibi bir ücret alıyor o da çok az yani. Ve dediğim gibi belirtmiştim elektrik çıkmadan diye elektrik çıkınca 400 civarı bir şey kalıyor. Ancak benden size önerim direkt satmak yerine bekletmek daha mantıklı oluyor. Şu an biraz düşüş var ancak yükseleceğini düşünüyorum. YTD
Ben 2 minersdan BTC olarak ödeme alıyorum onları da BTC şeklinde elimde tutuyorum. Bu fiyatlara satmak bana göre çok kayıp olur. Tabi bu insanların inancına da bağlı bağzıları riske girmem karımı alıp önüme bakarım der onlar da haklı.

kartı modlaman lazım,modlanan kartta oyun oynamak biraz sıkıntı çünkü ani fps düşüşleri oluyor.rx 570 ile max 31 mh/s alabilirsin.Genelde o kartlar 28-29 mh/s veriyor.

2 adımda konuyu özetleyim;

1.adım kartınızın modeli dahilinde kaç.
Mh/s kazım hızı aldığını ,ve rig de ise sadece ekran kartı güç tüketimi(W),sistemde ise genel sistemin güç tüketimini(W) öğrenin.

2.adım WhatToMine sitesine değerleri girerek hesaplamayı yaptırın.(koyu yazılı fiyat sizin elektrik çıkılmış kâr)

Not: Elektrik faturasını ben 0.12$ yazıyorum 210 kWh üstü aylık kullanım yapanlar 0.15 falan yazabilir.

Kart modu nereden bulabilirim?5600 XT GAMING MX ekran kartım var ve mining yapmayı planlıyorum.Tek kartım var.
O karta mod atılmıyor,
HiveOs dan çok rahat bir şekilde mining yapabilirsin,sitedeki ayarları yanlış girersin filan kartı yakabilirsin hiveos da zaten sana önerilen ayarları gireceğin için sıkıntı çıkmaz.

Elektrik zamları geçen ay ki gibi fahiş fiyatta gelmedi bana. 1 Ay boyunca 3060ti ile mining yaptığım halde 180 lira fatura geldi. 2 Ay önce 700 lira civarında gelmişti.

Elektrik zamları geçen ay ki gibi fahiş fiyatta gelmedi bana. 1 Ay boyunca 3060ti ile mining yaptığım halde 180 lira fatura geldi. 2 Ay önce 700 lira civarında gelmişti.
O nasıl oluyor hocam evde yaşamayı mı bıraktınız.😂
3060Ti zaten 120w çekmiyor mu? Ayda 80kw/s yapar sadece o tek başına. 80x1.26 100 lira yapar bu sadece kartın çektiği elektrik. Evde ışık bile yakmıyorsunuz sanırım.😂

Yeni konular

Geri
Yukarı