Son zamanlarda 5600XT/5700XT ekran kartının şikayetleri çoğaldı

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Özellikle de Sapphire Pulse model 5600XT/5700XT forum sitemizde şikayetler çoğaldı. Stabil sürücü bulmak mı desen sıcaklık sorunu mu desen siyah ekran mı desen. Size sorum hala alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle de Sapphire Pulse model 5600XT/5700XT forum sitemizde şikayetler çoğaldı. Stabil sürücü bulmak mı desen sıcaklık sorunu mu desen siyah ekran mı desen. Size sorum hala alınır mı?
Aklınızda hangi kartlar var?
Sapphire Nitro+ MSI gaming x öneririm.

Hocam ben soruyu o mantıkla sormadım ki ben baktığım her videoda övülen bir ekran kartı ve fiyat performans bir ekran kartı olarak gördüm sizin fikrinizi almak için açtım konuyu hala alınır mı diye.

Açıkçası WattMan ve siyah ekran hataları ile baya uğraşmam beni AMD ekran kartlarından soğuttu. Bilgisayarı her açtığımda inşallah hata vermez diyerek açıyorum. Ben şahsen almazdım.

Düzenleme: Hali hazırda siyah ekran hatası alanlar içinde şu konu üzerinden yardımcı olmaya çalışıyoruz. [Rehber] AMD Ekran Kartlarında Siyah Ekran Hatası - Technopat Sosyal

Hocam aklı kelden, ekran kartını NVIDIA'dan alacaksın :D. Evet, AMD kartlar ucuz ve performanslı oluyor ama dediğiniz gibi sorunla çıkabiliyor. Sırf bu yüzden bütçemi baya aşıp RX570 yerine 1650S aldım :)

Geri
Yukarı