[Sonlandı] Ücretsiz HepsiBurada 10 TL Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kodu girdim ve sonra telefon numarasına gelen doğrulama kodlarını girmeme rağmen kabul etmedi. Ve şimdi kullanılamıyor.
Helal.

Hocam not defterine girin yeni bir not açın ve yapıştır deyin. Fotoğraf halinde büyük ihtimalle.

Oldu hocam çok teşekkür ederim.
1619360208186.png

Hocalarım HB kodunu kopyala dedim. Ve kod kayboldu maalesef başka bir şey kopylama durumunda kaldım. Kodu tekrar nasıl görüntüleyebilirim?

Stok olabilir. Bu yüzden hızlı bir şekilde işlemleri yapın :)

Öncelikle Vodafone Pay uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz, sonrasında kayıt olup sisteme giriş yapıyorsunuz. Kampanyalar kısmına gidip HB kodunuzu alıyorsunuz sonra HB üzerinden istediğiniz ürün üzerinde bu kuponu kullanabilirsiniz, alt sınır yok.

Ek bilgi, kullanabilmek için Vodafone'lu olmanıza gerek yok.

Eki Görüntüle 989541Eki Görüntüle 989542Eki Görüntüle 989543
10 tl steam kodunu 12 tl yapmışlar.

Bu adresten Razer Gold kodu satın alın:

Daha sonra Razer sitesinde hesap oluşturarak aşağıda yer alan adrese giriş yapın ve gelen kodu girin:

Bu işlemden sonra Steam cüzdan kodu sayfasından Steam kodu alınabilir

Ben sırf denemek için bu yöntemi uyguladım ve Steam hesabıma Steam cüzdan kodunu girdim.

10 tl steam kodunu 12 tl yapmışlar.

Annem ve babamının telefonlarını girerek 20 TL kod aldım ve market alış verişi yaptım:D. Üstelik kargo bedava.

Hangi seçeneğe tıkladım ödeme yönteminde.
Bilgisayardan yaptım ben. Alışveriş sepetine geldiğinde sağ üst tarafta hediye çeki yazan yere tıklayıp kodu giriyorsun ve bedava oluyor.

10TL Steam kodu,
500G kedi maması,
Geri kalanına da atıştırmalık aldım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı