[Sonlanmıştır] Ryzen 7000'e sahip üç kişiye STAR WARS Jedi: Survivor hediyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, 7950x ile katılma şansımız var mı ?
1689129675091.png

DxDiag örneği sadece aklıma ilk gelen basit bir örnek, kazanan kişiye kodu vermeden önce farklı doğrulamalar da yapabiliriz. Kodun satılıp satılmayacağını sormanız ise üzücü...
Bende oyun var zaten de katılan çoğu kişi oyunu satacaktır çok da iyi bi oyun değil beni açmadı en azından.

Katılıyorum. Fakat kod Steam kodu mu? Steam kodu ise web sayfasından da aktifleştirilebiliyor olması lazım. 5800X3D var bende fakat 7800X3D'si olan bir arkadaşımdan rica edebilirim aktifleştirebilir benim adıma.

Elimizde bir adet STAR WARS Jedi: Survivor kodu var fakat Ryzen 7000 serisi işlemciye sahip olanlar yalnızca aktifleştirebilir. Gönül isterdi ki bu şart olmadan kodu verebilelim, maalesef mümkün değil. Bunun yanında bazı ufak şartlar da olacak. Oyun hediyesini alabilme şansına sahip olabilmeniz için:
  • 500 mesaj veya üstü.
  • Üye katılım tarihi bir yılı geçmiş olmalı.
  • Minimum 3 çözüm.
  • *Ryzen 7000 serisi işlemciye sahip olmak.
Şartlarına uymalısınız. "Şartları okudum, karşılıyorum. Katılıyorum" yazmanız yeterlidir. Katılım sayısına göre 14 Temmuz ya da 15 Temmuz akşamı açıklanacaktır. Oyunu oynayacak veya oynamayı düşünenler katılırsa ayrıca sevinirim. :)
3 çözüm dışında hepsini karşılıyorum katılabiliyor muyum ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı