Star Wars Jedi Survivor PC Yaması Yayınlandı

10 Aralık 2022 , herşeyi değiştiren tarih. O günden itibaren bir daha iyi optimize ile büyük yapım göremedik. İstisnalar hariç elbet. O gün ne oldu derseniz Cyberpunk çıkış yaptı.
10 Aralık 2020 öncesinde de böyleydi maalesef:(

10 Aralık 2020 öncesinde de böyleydi maalesef:(
Yok be hocam yine idare ediyordu oyunlar. Cyberpunk'a kadar oyle ahim sahim problemler yoktu oyunlarda. Sonra bir anda bir basladilar Rtx 3090 ile bile kasan mi dersin bugdan oynanmayan mi dersin. Sirketler Cp'nin bu rezil optimize ile bile cok sattigini gorunce umursamamaya falan mi basladilar anlamadim. 4k ile 720p arasinda fps farki yok Jedi Survivor'da. Daha komik birsey gormedim.

Üç günlük oyun firmasının yayınladığı Atomic Heart çok iyi grafikleri ve yarı açık dünya yapısına rağmen aşırı optimize çalışırken 41 yıllık EA'in çıkardığı son oyunlara bak. :D Kafayı yemelik senaryo resmen. Battlefield 2042 çıktığında berbat optimizasyon ve beklentileri karşılamayan oynanış. Wild Hearts berbat optimizasyon. Jedi Survivor çöp optimizasyon. Daha eskiden Anthem'de böyle berbat bir çıkış yaptı. Kasti mi yapıyorlar anlamadım ki...

Geri
Yukarı