Sonteklif.com güvenilir mi?

revo61

Kilopat
Normal fiyatı minimum 250 TL olan escape from tarkov, bu sitede 60 TL'den satışa sunulmuş. Düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal fiyatı minimum 250 TL olan escape from tarkov, bu sitede 60 TL'den satışa sunulmuş. Düşünceleriniz neler?

Daha önce hiçbir şey almadım bu siteden ama internetten kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz yada şikayetvar.com dan bakabilirsiniz.

Merhaba. Siteye girdiğimizde Eset uyarı veriyor. Daha fazla yoruma gerek yok sanırım. Uzak durun.

1.jpg

Son tekliften alıiveriş yaparken önenmli olan oyunun CD Key'i veya 2.el hesap ise hesap bilgilerinin gönderilmesidir Instagram'da bu siteyi kullanan birçok oyun sayfası var mesela ucuzoyun diye bir sayfa var oyun orada varsa oradan almanı öneririm birçok kes alışveriş yaptım. Hem de sayfanın admini sana yardımcı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtibar etmeyin böyle sitelere. Çoğunluk nereden memnun ise oradan alış veriş yapmaya çalışın. Böyle ucuz görünümlü, insanları kandırmaya çalışan çokça site var, paranızdan olmayın.

Az önce şöyle bir konu gördüm:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı