Sonteklif.com'dan Kesinlikle Alışveriş Yapmayın!

isabela

Kilopat
Evet bu site kesinlikle dolandırıcı bir sitedir. Satıcılarının çoğu ilgisiz ve muhattap olmayan tiplerden oluşuyor. https://www.facebook.com/platiturkiye/ Bu site aracılığıyla oradan FİFA 19 Key'i aldım. Daha doğrusu parasını ödedim. Ve gelin görün ki key gelmedi. Satıcı Plati aracılığıyla keyi veriyormuş ve Plati'de keyi vermemiş. Ben de iade başlatın o zaman dedim. Satıcı da iade başlattı ve iadeniz onaylandı dedi. Ve 2 hafta sonra da para hesabınıza eklenir dedi. Fakat 2 hafta geçti ve elime para geçmedi. Bugün satıcıya bunu bildirdim ve satıcı bana Rusya ve Türkiye arasında böyle bir iadenin söz konusu olamayacağını bu yüzden de iadenin reddedildiğini söyledi. Ben hem keyi alamadım hem de iadeyi. Siz siz olun bu verdiğim linkteki satıcıyı (gorke2239) ve Sonteklif.com'u kesinlikle kullanmayın. Şimdi ne yapmalıyım?

Sizlerde iyi cesaret var böyle sitelere para yatırıyorsunuz. Ben Steam, Kinguin, G2A, Playstore ve Humble Bundle dışında oyun almıyorum. Durmaplay 1 defa kullandım, sorun yaşadım 30 dakikada çözdüler ancak onu da eledim. Geçmiş olsun, peşini bırakmayın.

Sizlerde iyi cesaret var böyle sitelere para yatırıyorsunuz. Ben Steam, Kinguin, G2A, Playstore ve Humble Bundle dışında oyun almıyorum. Durmaplay 1 defa kullandım, sorun yaşadım 30 dakikada çözdüler ancak onu da eledim. Geçmiş olsun, peşini bırakmayın.
Aptallığın büyüğü bende zaten. İkilemde kalmıştım alayım dedim. Peşini bırakmayacağım, gözlerini de biraz korkutayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı