[Sonuçlandı] Steam 2x10 TL ve 10 TL Değeri Oyun Çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,

Steam'de bulunan 10 TL bakiyem ve 2 adet her biri 10 TL değerinde Steam kodlarını sizlere ileteceğim. Steam bakiyemi doğrudan aktaramıyorum yalnız tarafınıza istediğiniz bir oyunu hediye olarak aktaracağım.

Steam profil adresinizi konu altına bırakmanız ve "Katılıyorum" şeklinde belirtmeniz yeterli olacaktır, herhangi bir katılım koşulu/şartı bulunmamaktadır.
(Birden fazla hesapla katılım sağlayan olmasın diye en az +50 mesajının ve üyelik tarihinin üstünden 1 hafta geçmiş olması şartı eklenmiştir.)
Çekilişi video eşliğinde bir çekiliş sitesi üzerinden gerçekleştireceğim. Katılan herkese başarılar dilerim. :)

Kazanan arkadaşları Steam'den ekleyip mesajla kendilerine ileteceğim kodu. Bakiyede ise, kazanan arkadaşın tarafıma 10 TL değerinde bir oyun bildirmesi gerekmektedir.

Son katılım tarihi: 27.08.2020 - 21:00 Bu tarihten sonraki mesajlar dikkate alınmayacaktır.
Çekilişin açıklanma tarihi: 27.08.2020 - 23:00 (Aksi bir durum olması halinde saat değişebilir.)
Çekiliş için isimlerin toplanması, videonun yüklenmesi 30-40 dakikayı bulabilir.
Çekilişte 3 asıl 3 de yedek talihli olacaktır.

Katılıyorum.

Merhaba,

Steam'de bulunan 10 TL bakiyem ve 2 adet her biri 10 TL değerinde Steam kodlarını sizlere ileteceğim. Steam bakiyemi doğrudan aktaramıyorum yalnız tarafınıza istediğiniz bir oyunu hediye olarak aktaracağım.

Steam profil adresinizi konu altına bırakmanız ve "katılıyorum" şeklinde belirtmeniz yeterli olacaktır, herhangi bir katılım koşulu/şartı bulunmamaktadır.
(Birden fazla hesapla katılım sağlayan olmasın diye en az +50 mesajının ve üyelik tarihinin üstünden 1 hafta geçmiş olması şartı eklenmiştir.)
Çekilişi video eşliğinde bir çekiliş sitesi üzerinden gerçekleştireceğim. Katılan herkese başarılar dilerim. :)

Kazanan arkadaşları Steam'den ekleyip mesajla kendilerine ileteceğim kodu. Bakiyede ise, kazanan arkadaşın tarafıma 10 TL değerinde bir oyun bildirmesi gerekmektedir.

son katılım tarihi: 27.08.2020 - 21:00 bu tarihten sonraki mesajlar dikkate alınmayacaktır.
çekilişin açıklanma tarihi: 27.08.2020 - 23:00 (aksi bir durum olması halinde saat değişebilir.)
Çekiliş için isimlerin toplanması, videonun yüklenmesi 30-40 dakikayı bulabilir.
Çekilişte 3 asıl 3'de yedek talihli olacaktır.

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı