Sonunda Araba kullanmayı öğrendim :)

• Konuyu başlatan Mert Özdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım o hız yaptığın arabada takla atarsında param parça olursun sen yoldan geçen 100 lerce insanın canını tehkileye atıyorsun. Araba mezarın olsun.

Sen ne kadar gereksiz insansın ? Söyle bana ?

Arkadaş hatalı. Hem de aşırı derecede. Ama senin tavrın nasıl ? Çocukla çocuk oluyorsun resmen.

Neyse, ben kızınca hep hatalı oluyorum. O yüzden pek ses çıkarmak istemiyorum

Mert Özdemir, arkadaşım, amacın nedir ya ? Daha geçen gün senin yaşında biri yüzünden ölüm tehlikesi atlattım.

Okul geçidinden karşıdan karşıya geçiyordum. Işık yayalara yeşil yanıyordu. Babası çocuğa araba sürmeyi öğretirken çocuk arabayı bi kaldırdı, benim yardırmam bir oldu zaten.

Hadi 17 yaşında falan olsan, sürme, bela alırsın başına diyeceğim. Ama bu yaşta da sürülür mü ? Şaka mısın ?

Umarım trafik polisine yakalanırsın. Belki de Burak Alkan, şimdi seni polise ifşa etmiştir bile.

Umarım o hız yaptığın arabada takla atarsında param parça olursun sen yoldan geçen 100 lerce insanın canını tehkileye atıyorsun. Araba mezarın olsun.

Abi bu kadar da ağıra kaçmayın eleştiri hadi neysede sen biraz b*kunu çıkarmışsın.

Ben tez vakitte trafik polisine yakalanması için dua ediyorum. Kaza yapıp paramparça olmasın canım o kadar da değil.

Siz benim neden öyle dediğimi bilmiyorsanız tabi ki karşı çıkarsanız. Ben abimi daha 16 yaşında direksiyona geçmiş bir kızan yüzünden kaybettim. 2 ay sokaklara çıkamadım araba görmemek için. Gözümün önünde abim acı çekerek öldü. Çarpan çocuk ise elini kolunu sallaya sallaya çıktı emniyetten. Neden çünkü yaşı tutmuyor ve babasının iyi bağlantıları var. Sırf bu yüzden üniversiteye giden abim vefat etti. Şimdi ne derseniz deyin ama bunun yanında ben de ne dersem deyeyim yine abim dönmeyecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı