Sonunda Araba kullanmayı öğrendim :)

• Konuyu başlatan Mert Özdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar kimsenin arkadaşa karışma hakkı yok. Ne olursa olsun sorumluluğu kendi üstlenecek yakında aklın başına gelir şuanlık bir heves.

Abicim benim kardeşim de yola çıkıyor, annem de, bütün sevdiklerim de. Bir velet hevesini alacak diye birinin ölmesi hoş mu olur?

Arkadaşlar kimsenin arkadaşa karışma hakkı yok. Ne olursa olsun sorumluluğu kendi üstlenecek yakında aklın başına gelir şuanlık bir heves.

Bana çarpıp beni öldürdüğü zaman bunun sorumluluğunu alsa ne olur almasa ne olur?

Sen mi belirliyorusn bunu? Sen kimsin? Trafik polisi mi? Kanun koyucu mu? Adam başkalarının hayatıyla oynuyor. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz, nasıl zihniyetler bunlar? Aklının başıan gelmesini mi bekleyeceğiz.

Babası ayrı bir şaka zaten. Ehliyet belge imiş. E tabi, ülkedeki ehliyet kursları her önüne gelene ehliyet verince ehliyet de belge oluyor.

İlk yardım dersi aldın mı da direksiyon başına geçiyorsun?

Umarım birilerinin başına bir şey gelmeden yüklü bir ceza yersin de aklın başına gelir...

Öncelikle arabayı sürmeyi değil, arabayı tamamıyla öğrenmelisin. Benim babam yeni sürdüğü arabada ben acemiyim diyordu. Ama 20-30 yıldır araba kullanıyordu. Neden diye sorunca bana "Daha ben bu arabayı sürmeye yeni başladım ve kendisini tam tanımıyorum" demişti.

Umarım o hız yaptığın arabada takla atarsında param parça olursun sen yoldan geçen 100 lerce insanın canını tehkileye atıyorsun. Araba mezarın olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı