Sonunda fiber altyapı

Biyoloji dersi mi izletmiyor hocam.
O derece var mı?
Zaten sağlayıcı Millenicom düşünüyorum.

Superonline'nın yan çarı zaten Millenicom.

Sorunlu bir sağlayıcıdır Superonline, en iyisi Millenicom taahhütsüz alıp deneyin zaten Superonline'nın altyapısında Millenicom, beğenirseniz kalırsınız beğenmezseniz para ödemeden çıkarsınız. Binama gelse Superonline fiber, gerekirse ADSL kullanırım geçmem.

Sansüronline. 😁😁😁

Emin ol fiberi aldığına pişman olacaksın bu nasıl fiber diyeceksin.
1000 Mbit süperonline fiber kullanıyorum ve sansürline ile alakası yok. Ne bir hız sınırlaması, ne VPN sınırlaması, ne de instagram, twitter, facebook sınırlaması, ne İDM indirme sınırlaması, ne de youtube sınırlaması var. Hiç bir sınırlama yok.

Superonline'nın yan çarı zaten Millenicom.

Sorunlu bir sağlayıcıdır Superonline, en iyisi Millenicom taahhütsüz alıp deneyin zaten Superonline'nın altyapısında Millenicom, beğenirseniz kalırsınız beğenmezseniz para ödemeden çıkarsınız. Binama gelse Superonline fiber, gerekirse ADSL kullanırım geçmem.

Zaten taahhüte bir deha bulaşmam.
TurkNet'e geçerken en başta bunun için geçtim.

Bölgenin Turkcell Superonline fiber planlama birimine dilekçe vermeniz gerekiyor.

İşe yarayacağını sanmıyorum hocam.
Keçiören dediğim yer TR'nin en büyük 2. ilçesi ve yine TR'deki çoğu ilden daha büyük (nüfus bazında).
Sırf ben belki 4-5 defa denedim. Binamızdakilee ve arkadaşlarımda öyle. Muhtemelen 1mn kişide tek bende değilimdir. Ona rağmen 2022 de geldi. Siz hesap edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı