Sony A6000 mi, yoksa Fujifilm X-E2 mi?

Sony A6000 mi yoksa Fujifilm X-E2 mi?

• Sony al

Oy: 4 80,0%
  • Fujifilm al

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Tankurt087

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğrafçılığa yeni başlıyorum, özellikle aynasız makineler arasında kaldım çünkü daha estetik ve ufaklar. Tam A6000 alacaktım ki karşıma Fujifilm X-E2 çıktı, nostaljik tasarımı beni büyüledi ama özellikleri A6000'e göre biraz geride. Bütçe en fazla 2.500TL (Tripod, SD kart, yedek pil vs. dahil.) Önerilerinizi bekliyorum. (Şu anda X-E2'yi düşünüyorum.)

fujifilm.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Karar vermeniz de yardımcı olur mu bilmiyorum ama kendi hazırladığım video. Her türlü sorunuza da cevap vermeye çalışırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fuji de X-T1, X-T2,X-PRO2 lere çıkabilseydiniz onları önerecektim ama X-E2 deyince olmadı. A6000 daha iyidir. Kasa olarak fuji tabii ki daha güzel ama..

Karar vermeniz de yardımcı olur mu bilmiyorum ama kendi hazırladığım video. Her türlü sorunuza da cevap vermeye çalışırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba bende a6000 ile canon eos 700D arasında kaldım sizinle detaylıca görüşmek isterim bu konuyu yardımcı olabilirmisiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı