Sony Ericsson Xperia Ray Cyanogenmod 10 Rehber Kurulum

Kardeş kolay gelsin. Ben telefonu güncellememe rağmen ICS 4.0.3 sürümünde kalıyor. Böyle yüklesem sorun çıkar mı?
Çıkabilir . Bootloader kilidini kontrol edin root durumunu kontrol edin ve kayıtları kontrol edin .

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim her şeyi yaptım ama recovery'de bir türlü hafıza kartını mountlamadı. Error error deyip durdu. Tel elimde kaldı. Tekrar flashladım. Bunun çözümü var mı ? Bu recorvery manager clock mod hata veriyor.

- - - Güncellendi - - -

Şu 2.07 version gingerberg'i denicem 1.6 ghz'ye cıkarıyor hızını overclock yapıyor.

- - - Güncellendi - - -

Hayır flashtool ile ofical stok yüklersen dusürebilir veya yükseltebilirsin versionunu.

- - - Güncellendi - - -

Root-Karnel-Update-By_CF.rar su senin link yine ölü sunu yandex ile yüklesen hic ölmese nası olur.

Clockwork'u güncelleyin veya yeniden yükleyin hafıza kartınızın doğru kullanılıdığından emin olun . Clockwork'un son versiyonu (telefona göre) olduğuna ve çalıştığına , bütün adımları doğru yaptığınıza emin olun .

abi lütfne yardım et yaptım herşeyi . ama cyanogen mod dosyasını bulamadım baska yerden cyanogenmod 10 urushi.zip indirdim flashladım dediğin gibi . FreeXPERİA yazısında kalıyo .gidip geliyo öyle . nolur yardım et cwm çalışıyor . gapss falan yükledim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı