Sony Linkbuds S ANC özelliği çalışmıyor ve ortam sesi modunda dip ses geliyor

sb_samed

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, bir hafta önce Sony Linkbuds S aldım fakat kulaklığın ANC özelliği çalışmıyordu ve ortam sesi modunda rüzgar sesi şeklinde dip ses geliyordu. İade için MediaMarkt'a gönderdim. TWS kulaklık hijyen ürün olduğu için onlarda servise göndermiş, fakat servis incelemeler sonucunda sorun olmadığına dair rapor yazmış ve tekrar yollamış. Sizce ne yapmam gerekiyor? Bu sorun telefonumla alakalı olabilir mi?(Oppo Realme C21y) Telefonla alakalı değilse iade için neler yapabilirim?

Yazılım sürümünüz nedir 2.0.2 mi? ANC çalısmıyor derken de anlamadım yani 0 etki yarattığını mı düşünüyorsunuz? Düzgün silikon ayarlayın ve kulağınızın hava almadığından emin olun. Ortam sesi modunda ise 20 değil de 12 civarlarında kullanabilirsiniz. Rahatsız edecek kadar değil ama 2.0.2 sürümünde bu biraz sorun oldu. Yakında güncellemeyle bir kaç ufak pürüzü çözecekler.

Reis aynı sorun bende de var ne yaptın gönderdin mi tekrar bazen gidiyor o rüzgar sesi bazen tekrar geliyor genelde %100 şarj da gidiyor 80'e falan düşünce tekrar başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı