Sony MDR-XB55AP alınır mı?

Merhaba.

Kız kardeşime kulaklık alacağım. O da bana alacak, AKG'ye alternatif olarak istiyordum.
Kardeşimden almasını isteyeceğim kulaklık muhtemelen bu olacak.

Sony daha önceleri de kullandığım için kalitesine aşinayım.

Bu kulaklıkla ilgili çoğunlukla iyi yorumlar görmüş olsam da kullananlar varsa onların da görüşlerini almak isterim.
Bass sesler yoğunlukta müzik dinleyen biriyim. Kalitesi iyi olmalı.

Yardımcı olursanız
sevinirim. Teşekkür ederim.

Merhaba.

Kız kardeşime kulaklık alacağım. O da bana alacak, AKG'ye alternatif olarak istiyordum.
Kardeşimden almasını isteyeceğim kulaklık muhtemelen bu olacak.

Sony daha önceleri de kullandığım için kalitesine aşinayım.

Bu kulaklıkla ilgili çoğunlukla iyi yorumlar görmüş olsam da kullananlar varsa onların da görüşlerini almak isterim.
Bass sesler yoğunlukta müzik dinleyen biriyim. Kalitesi iyi olmalı.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.
Ben 50Ap modelini kullanıyorum bu modelden farkı ohm(direnç) değeri daha düşük baslar iyi telefonda güzel bir ses kartı varsa güzelde eq ayarı yaparsan mis ama kabloya gerçekten dikkat etmen lazım , ben en son oneaudio pro10 modeli olması lazım onu almayı düşünüyordum ama para harcamak istemedim kulak içi kulaklık istiyorsan olabilir ama tavsiyem stüdyo kulaklığı almanız daha iyi olur tabi bunlarında çok iyi bir ses yalıtım özelliği yok (parasına göre biraz :) bana kalsa kafa üstü kulaklık alırım ama hangi şartlarda kullanacağına göre değşiyor.

Bugün itibariyle elime ulaşmasını beklemeye başladım.
Kız kardeşimin de aşırı parası olmadığı ve hazır indirime girmişken sipariş verdik.
340 liraya beyaz rengini sipariş ettim, gelmesini bekleyeceğim.

Benim kulaklık geç gelse de mesele değil, en azından kardeşiminki sağ salim elime ulaştı ya o yeter bana.
Soundpeats T3 aldım ona da.

3-3,5 yıldır kullanmaktayım. Şuan ana kulaklığım değil ama çok güzel bir kulaklık. Aldığım zaman aynı fiyat segmentinde JBL bir model kullanıyordum. Kulaklık 3 ayda bir rutin olarak bozuluyordu, sol kulaklıktan ses gelmemeye başlıyordu. Garantiye 3 sefer yolladım ürünü ve 3 seferde de garantiden 0 kulaklık gönderdiler. Garanti servisi olarak bişi diyemem 3'ünde de direk 0 kulaklık gönderdikleri için ama uğraştırması beni bıktırmıştı ve JBL'den soğumuştum. Bu yüzden JBL önermem. MDR-XB55AP 3,5 yıldır sorunsuz çalışıyor.
Hocam bugün elime ulaştı. Yaklaşık 1 saattir kesintisiz kullanıyorum gerçekten sesler dengeli ve güzel.

Özellikle bas anlamında yoğun şarkılarda performans denildiği gibi iyi. Ama başlıkları tam bana göre olmadı. Elimdeki AKG yedek başlıklarını takacağım.

Son düzenleme:
Bugün itibarıyla elime ulaşmasını beklemeye başladım.
Kız kardeşimin de aşırı parası olmadığı ve hazır indirime girmişken sipariş verdik.
340 liraya beyaz rengini sipariş ettim, gelmesini bekleyeceğim.

Benim kulaklık geç gelse de mesele değil, en azından kardeşiminki sağ salim elime ulaştı ya o yeter bana.
Soundpeats T3 aldım ona da.

Hocam bugün elime ulaştı. Yaklaşık 1 saattir kesintisiz kullanıyorum gerçekten sesler dengeli ve güzel.

Özellikle bas anlamında yoğun şarkılarda performans denildiği gibi iyi. Ama başlıkları tam bana göre olmadı. Elimdeki AKG yedek başlıklarını takacağım.

Hocam yeni alınan her kulaklık öncekinden daha iyidir yazılı olmayan kural. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı