Sony MDR-XB55AP vs JBL C150SI

Olur da farkı anlamak için ilk olarak müzik dosyanızın da kaliteli, olabildiğince kayıpsız olması lazım. İkinci olarak da kulağınızı geliştirmiş olmanız lazım. Tabi bir de XB55AP bass serisine ait olduğu için biraz daha orta (mid) ve ince (tiz) sesleri basık, kalın sesleri aktif (bass) duyarsınız. Dinlediğiniz türe uygunsa güzel kulaklıktır; 40 ohm empedans, 12 mm sürücüler, 106 dB.
Not: 55AP'nin dağıtım yerine dikkat etmekte fayda var.

Olur da farkı anlamak için ilk olarak müzik dosyanızın da kaliteli, olabildiğince kayıpsız olması lazım. İkinci olarak da kulağınızı geliştirmiş olmanız lazım. Tabii bir de XB55AP bass serisine ait olduğu için biraz daha orta (mid) ve ince (tiz) sesleri basık, kalın sesleri aktif (bass) duyarsınız. Dinlediğiniz türe uygunsa güzel kulaklıktır; 40 ohm empedans, 12 mm sürücüler, 106 dB.

Sony aldım hocam vardır Sony'nin bir bildiği artık.

Olur da farkı anlamak için ilk olarak müzik dosyanızın da kaliteli, olabildiğince kayıpsız olması lazım. İkinci olarak da kulağınızı geliştirmiş olmanız lazım. Tabi bir de XB55AP bass serisine ait olduğu için biraz daha orta (mid) ve ince (tiz) sesleri basık, kalın sesleri aktif (bass) duyarsınız. Dinlediğiniz türe uygunsa güzel kulaklıktır; 40 ohm empedans, 12 mm sürücüler, 106 dB.
Hocam bass anlamında belirgin bir fark var mı?

Geri
Yukarı