Elektronik Sony PlayStation 5 Digital Edition 19.749,00 TL

Güya garantili ama CFI kodu 1016a yani 2020 cihazı bu. Garanti işi sıkıntı çıkarabilir, emin değilim.
Amazon Türkiye neredeyse hiç PS5 satmadı hocam. Hatta diğer satıcılar bile Amazon tercih etmedi çok fazla. Hepsiburada, Trendyol gibi yerlerde 2. el PS5 satanların bile inceleme sayısı daha fazla oluyor çünkü onlar sürekli satış yapıyor.

Ha bu arada Amazon'un müşteri hizmetleri konusunda ne kadar iyi olduğunu herkes biliyor. Eski sürüm gönderilmesi gibi sıkıntılar olursa destekle iletişime geçilip halledilir diye düşünüyorum. Amazon Türkiye ile halledemediniz mi problemi, o zaman direkt Amazon'a yazın. Eğer yerel taraftakiler şikayeti umursamazsa en üst şirkete iletin şikayeti. Şikayeti oraya iletince direkt ciddiye alınıyorsunuz.

Sürüm kodunu açıklamada göremedim.

Kutunun üzerinde CFI-1016B yazıyor ama fotoğraf temsili olmayabilir.

Bu sürüm ilk çıkan sürümlerden diye biliyorum. Sorunlu olma ihtimali var. Alırken iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

Sahibindende son sürüm (cfı-1216b) bir sürü satan var hemde 15k fiyatlarında param güvende de var sanırsam çoğu yurtdışından olduğu için ucuza ama yurt dışından olunca hiç bir sıkıntı olmuyo zaten

Sahibindende son sürüm (cfı-1216b) bir sürü satan var hemde 15k fiyatlarında param güvende de var sanırsam çoğu yurtdışından olduğu için ucuza ama yurt dışından olunca hiç bir sıkıntı olmuyo zaten
Sony Eurasia garantili ise iyi fakat hiç zannetmiyorum.

Sürüm kodunu açıklamada göremedim.

Kutunun üzerinde CFI-1016b yazıyor ama fotoğraf temsili olmayabilir.

Bu sürüm ilk çıkan sürümlerden diye biliyorum. Sorunlu olma ihtimali var. Alırken iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

Ne ara 22 olmuş daha 2 gün önce 19idi.

Azerbaycanlıyım burada bir insanın kurulu düzeni olması zaten çok zor. Buradaki şartlar gerçekten türkiyeninkinden çok daha kötü.

Gelebildiğim ilk şansda gelirim.
Gerçekten öyle dalga geçiyorsunuz. Birçok şeye erişiminiz bizimkinden çok daha kolay. Bizde internet bile ilkel zamanlardaymış gibi çalışıyor.

1 Azerbaycan manatı.

Azerbaycanlıyım burada bir insanın kurulu düzeni olması zaten çok zor. Buradaki şartlar gerçekten türkiyeninkinden çok daha kötü.

Gelebildiğim ilk şansda gelirim.
Gerçekten öyle dalga geçiyorsunuz. Birçok şeye erişiminiz bizimkinden çok daha kolay. Bizde internet bile ilkel zamanlardaymış gibi çalışıyor.

Benim arkadaşım azeri ve sorular sordum eğer memursan orada 1000MANAta son sistemin ağlasa kuruluyormuş PlayStation nasıl alınmaz kanka çalıştığın işe göre değişiyormuş.

1 Azerbaycan manatı.

Benim arkadaşım azeri ve sorular sordum eğer memursan orada 1000MANAta son sistemin ağlasa kuruluyormuş PlayStation nasıl alınmaz kanka çalıştığın işe göre değişiyormuş.

Araştırdım asgari ücret 345 manata 1000MANAta süper sistem toplanıyor? Ekran kartı fiyatları 3090 1800MANAt.

Son düzenleme:

1 Azerbaycan manatı.

Araştırdım asgari ücret 345 manata 1000MANAta süper sistem toplanıyor? Ekran kartı fiyatları 3090 1800MANAt.
Nasıl süper sistem alıyor arkadaşın 1000 manata. Ben kaç aydır uygun bir sistem için canımı veriyom. o fiyata alağın loptopda bahsetme bile. Kasa da max 2 ci elden i5-10400(f) gtx1660 lı bi sistem zor toplarsın. Ha iş konusuda bir çok işin çalışma şartlarıda çok ağır köle gibi çalışıyor bir çok insan. Doğru dürüst tam bir pc almak istiyorsan en az 1800 den başlamalısın. Oda 5 asgeri ücret falan ediyor ediyor.

Geri
Yukarı