Elektronik Sony PlayStation 5 Digital Edition 19.749,00 TL

Amazon stokçuluğu seviyor. Özellikle kitaplarda stok yapıp sonrasında eski baskıları uygun fiyattan satışa sunuyorlar. En kötü ihtimalle iade edersiniz, Amazon'un sorun yaşatacağına ihtimal vermiyorum.

Ben sorun yaşanır demiyorum ki? İade anlamında bir probleminiz olmaz ama en ücra köşedeki PS5'i bile tüketiyor insanlar. Amazon'a herhangi bir kötüleme yapmıyorum. Benim tek kast ettiğim fiyat pahalılğı ve ürünün garipliği @291987 @berat3636

Ben sorun yaşanır demiyorum ki? İade anlamında bir probleminiz olmaz ama en ücra köşedeki PS5'i bile tüketiyor insanlar. Amazon'a herhangi bir kötüleme yapmıyorum. Benim tek kast ettiğim fiyat pahalılğı ve ürünün garipliği @291987 @berat3636

Sanırım ithalatçı garantili ürünlere bakıp fiyat pahalı diyorsunuz Eurasia garantililerin fiyatlarına bir bakmanızı tavsiye ederim.

Sanırım ithalatçı garantili ürünlere bakıp fiyat pahalı diyorsunuz Eurasia garantililerin fiyatlarına bir bakmanızı tavsiye ederim.

Alakası yok. CFI kodu 1016a, ilk sürüm ve kronik sorunlu bu cihaz. Ondan pahalı dedim.

Eğer Eurasia garantili değil ise değmez gibi.

Güya garantili ama CFI kodu 1016a yani 2020 cihazı bu. Garanti işi sıkıntı çıkarabilir, emin değilim.

Daha geçen hafta n11 de diskli versiyon 16.300 idi. Çok anlamam ama garantisiz olsa, en yeniyi bırak en eski sürüm bile olsa çok ucuzdu. Üstelik sahte gibi de değil 500 mü 700 mü ne civarı yorum vardı

Yeni konular

Geri
Yukarı