Sony, Ratchet & Clank'te woke çalışanın tacizleri sebebiyle kadın karakterin göğsünü küçültmüş

Makaleler
2
Yer
Ankara
Ratchet and Clank'te mor renkte kadın karakterin (Fotoğraflardan kadın olduğunu anlamak zor, biliyorum) göğüsleri, kalçası daha büyükmüş ve sıkı bir vücudu varmış fakat çalışanlardan biri haydutluk yapmış ve karakter tasarımı değişine kadar herkesi taciz etmeye ve bağırmaya başladı

Rahatlık batan batılının hastalıklı düşüncelerine bir örnek istiyorsanız bundan daha fazlasına bakmanıza gerek yok.

Komik olan şey, buradaki geliştiricinin Insomiac Games olması ve şimdi Insomiac'ın Sweet Baby ile çalışması ve Wolverine için çalışan birçok ırkçı yazar ve geliştiriciye sahip olması.

Her şeyin bir nedeni ve sonucu vardır.

Göğüsleri küçültülen kadın karakter:
fas.jpg

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şirket içerisinde böyle bir çalışanım olsa gerekirse o işi dünyada sadece o şahıs yapsın yine de sorgusuz kovardım. Oyun dünyasına da bulaştı virüs gibi bu tipler ben belki bayonetta ve nier gibi görmek istiyorum abi kime ne ya cidden :D

Şirket içerisinde böyle bir çalışanım olsa gerekirse o işi dünyada sadece o şahıs yapsın yine de sorgusuz kovardım. Oyun dünyasına da bulaştı virüs gibi bu tipler ben belki bayonetta ve nier gibi görmek istiyorum abi kime ne ya cidden :D
Batılı ekipler kadın karakterleri erkeksi yapmaya çalıştıkça Japonların daha da büyük memeli karakter yapması çok komik bir durum.
Yine Sony'nin oyunu olan ve Japon firma tarafından geliştirilen Stellar Blade örneği çok iyi mesela:
sa.png

Batılı ekipler kadın karakterleri erkeksi yapmaya çalıştıkça Japonların daha da büyük memeli karakter yapması çok komik bir durum.
Yine Sony'nin oyunu olan ve Japon firma tarafından geliştirilen Stellar Blade örneği çok iyi mesela:
Eki Görüntüle 2149793
Japonlar işi biliyor :D O yüzden endüstriye şuan onlar yön veriyor çağın gerçeği cinselliğin sattığı kaçınılmaz bir gerçektir.

Ben konudaki makine çevirisinin kötülüğüne takıldım, "haydutluk yapmış" ne alaka :D

Eki Görüntüle 2149807
Verilmek istenen mesajı büyük oranda doğru verdiği için artık yazıları genelde makine çeviride çevirtip paylaşıyorum. Eğer direkt kendim çevirdiysem veya makine çevirisini düzenlediysem ya tüm metine kendi yorumumu da katıyorum ya da "kısaca" veya "detaylı" başlığı altında paylaşıyorum.

Geri
Yukarı