Diğer Sony Türkiye garanti süreci

Mogwaii

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller size Sony Türkiye'nin Adana'daki teknik servisi ile yaşadığım olumlu deneyimi anlatacağım.
Geçen sene MediaMarkt'tan almış olduğum siyah renk DualSense kontrolcümün son zamanlardaki sol analoğundaki drift ve tam sola kayma sorunundan dolayı Adana'daki teknik servisin yolunu tuttum. Ürünü kutusu ve faturası ile birlikte teslim ettim daha sonra bekleme sürecine geçtim. Aradan yaklaşık 1 hafta gibi bir süre geçtikten sonra dualsensin tamir edilemeceğini ve sıfır ürün talep ettiklerini bana ilettiler fakat Sony'nin göndereceği dualsensin beyaz renk olacağını söylediler ben de memnuniyetle kabul ettim. Daha sonra bekleme süreci tekrardan başladı ve 3 hafta daha bekledim toplam bekleme sürem 1 aydı. Bugün gidip kapalı kutu sıfır beyaz renk DualSense kontrolcümü aldım. Şahsi fikrim kolun tamir edilip bana verileceğiydi ama ürünün sıfırı ile değiştirilmesi beni çok mutlu etti. Malının arkasında durduğu için başta Sony Türkiye olmak üzere servis sürecinde bana yardımcı olduğu için Adana oryal elektroniğe (Sony yetkili servis) teşekkür ederim.

Bu yüzden Sony garantisi diyoruz. Drift sorunu tamirle çözülemiyor genelde, drift sorunundan dolayı çok uğraştım zamanında. Sony garantisi bu işe yarıyor işte. Sony garantili bir ürün varken ithalatçı garantili ürünün yüzüne bakmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı