Sony Vaio SVE1512Q1EW Format Atma

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Bilgisayarı ilk aldığımız zaman kendi kendine format atabiliyordu tuş sayesinde. Sonrasında kendim format attığım için o özellik silindi. Şimdiki sorum şu o vaioya özel formatı tekrardan ISO şeklinde bulabilir miyim? Mesela onla atılan formatta masaüstünde VAİO wallpaper vardı. Yani bilgisayarımı özel kılıyor gibi güzel gözüküyordu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarı ilk aldığımız zaman kendi kendine format atabiliyordu tuş sayesinde. Sonrasında kendim format attığım için o özellik silindi. Şimdiki sorum şu o vaioya özel formatı tekrardan ISO şeklinde bulabilir miyim? Mesela onla atılan formatta masaüstünde VAİO wallpaper vardı. Yani bilgisayarımı özel kılıyor gibi güzel gözüküyordu :)
Recovery bölümünü silmissin. Servisine gönderirsen o özelliği yüklerler.
Recovery bölümünü silmissin. Servisine gönderirsen o özelliği yüklerler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı