Sony Vegas 18 ile YouTube short için render aldığımda görüntü bozuluyor

Thegamersinfly

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, YouTube shorts için render almam gerekiyor. Ancak, Sony Vegas'ta Render'i

1659484190166.png

1080x1920 olarak aldığımda görüntü bu şekilde oluyor. Ne yapabilirim? Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önizlemedeki görüntü ile render ayarındaki çözürünürüğün aynı olması gerekli. Düzelmez ise, render ayarlarını bana atar mısın?

Aynısı bana olmuştu ilk render template ayarını değiştirip deneyebilirsin.Ben programı silip yükleyip sorunu çözmüştüm.

Yeni bi' render ayarı yap. (çözünürlüğü vesaire değiştir) Olmazsa ise, programı kapat. Shitft+ALT tuşuna basarak sony vegas'a gir, bi' panel çıkacak orada yes/okey'e bas ve programı sıfırla.
Yeni render ayarı ile de aynı sorun ile karşılaşıyorum. Programı sıfırlamak için programın içinde mi shift alt yapmam gerekiyor?

Yeni render ayarı ile de aynı sorun ile karşılaşıyorum. Programı sıfırlamak için programın içinde mi shift alt yapmam gerekiyor?
Hayır windows üzerinden bu şekilde bir sıfırlama yapamıyorum. Bu şekilde uygulama normal bir şekilde bootlanıyor. Ve dediğiniz arayüz CRTL+SHİFT ile çıkıyor normal şartlarda.

Hayır windows üzerinden bu şekilde bir sıfırlama yapamıyorum. Bu şekilde uygulama normal bir şekilde bootlanıyor. Ve dediğiniz arayüz CRTL+SHİFT ile çıkıyor normal şartlarda.
Yanlış söyledim, CTRL ve SHİFT'e basılı tutarak programı açın ve sıfırlayın.

Yanlış söyledim, CTRL ve SHİFT'e basılı tutarak programı açın ve sıfırlayın.

Geri
Yukarı