Sony Vegas Pro/ Profesyonel İntro yapan Aranıyor

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Merhaba arkadaşlar.
Yakın bi zamanda yapacağım bir video için profesyonel tarzda intro yapan bir arkadaş arıyorum!
Bazı sitelerde ücretli satılan introlar var ancak ben yalnızca bana özgü/ ait olsun istiyorum. (O sözünü ettiğim sitelerdeki introların kopyalarını başka bir kişi tarafından kullanıldığını görmek pek bi mümkündür.)
İntroyu yapacak/ yapabilen arkadaşın masrafını da karşılayacağım bu arada.

Esasen ben de ufak çaplı intro yapabiliyorum ancak dediğim gibi, kesinlikle profesyonel olmalı ki yapacağım işe değsin (y)

Bileşenlerin yeni evi çok iyi yine de ben olsam böyle bir şey yapardım. :)
266856950j3u.jpg

@Silinen üye, örnekteki Desk PC gayet basit bir görünüme sahip. Ben çok daha emek harcanmış bir Desk planlanmıştım ancak bu bulunduğum konumda mümkün olmadı. (Daha çok o çizimleri çıkarabilecek takım- edevat olmadığından ve bu tarz işlerle uğraşan işyerlerinin sahiplenmediğinden.)

Bu arada, Sosyal'de ben bu introyu yaparım diyen yok mu arkadaşlar? Etmeyin!

@Silinen üye, merhaba, konuda da belirttiğim gibi; ''İntro profesyonel olmalı, ben de normal introlar yapabiliyorum''.
Benim istediğim intro 5-10 saniyelik ve değişik bir kaç tane de geçiş efekti olacak. Yapabilirim derseniz, masrafınızı da karşılarım. (Bu masraflar kullanılacak müziğin telif hakkı olur, vs. Ve tabi işçilik masrafı)
Ve tabi bu intro yalnızca bana ait olmalı. Başka bi yerde örneği/ kopyası olmayacak!

@Silinen üye, merhaba, konuda da belirttiğim gibi; ''İntro profesyonel olmalı, ben de normal introlar yapabiliyorum''.
Benim istediğim intro 5-10 saniyelik ve değişik bir kaç tane de geçiş efekti olacak. Yapabilirim derseniz, masrafınızı da karşılarım. (Bu masraflar kullanılacak müziğin telif hakkı olur, vs. Ve tabi işçilik masrafı)
Ve tabi bu intro yalnızca bana ait olmalı. Başka bi yerde örneği/ kopyası olmayacak!
Zaman ne kadar olacak? :)
Senin dediğinde özel template abi :)
İnternetten template indirip editleme değil.
Zamana göre yapabilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı