Sony Vegas Pro/ Profesyonel İntro yapan Aranıyor

Nasıl bir intro olacak?
Custom soğutma videosu yapımında kullanılacak, işte ona göre uyumlu olması gerek.
@er36po İşin illa Sony Vegas ile yapılma zorunluluğu yoksa, arkadaştan sonra "Yapabilecek Kişiler" listesine eklersiniz beni de. :)
Sony Vegas Pro şart. Çünkü ben o programı kullanmasını biliyorum en iyi. (Yapılmış introya ben de bazı değişikler yapacağım ayrıca) :)

Eklenilecek listesi diye bir şey yok bu arada. Yapabilen yapar, en azında demosunu bana özelden atar. Beğendiğim taktirde tüm isteklerine (maliyetine/ masrafına) evet diyeceğim :)

Arkadaş yapsın o halde abi, Sony Vegas kullanmadım daha önce. 15-20 günlüğüne tatile çıktım, döndüğümde hala ortada bir şey yoksa programa bir göz atar bir şeyler yapmaya çalışırım. After Effects / 3DS Max ile çok daha iyi şeyler yapabilirim. Ama benim iş long shot yani, biri yapacaksa beni de işi yapacak olarak değerlendirmesin. Döndüğümde bakarım duruma. :)

İş bende ise şuan. Sorularımı sorayım.
1- Aklıma gelen şu, ilk mi isim yazacak en son mu? Yani ilk Custom PC'dan fotoğraflar mı olacak, yoksa ondan sonra mı?
Ben 2 saatte yapamam belki ama yaparım yine de :)
İlk telifsiz bir müzikle demo atıyım. Yapmak istediğim şarkıyı sana söylerim.

Dipnot: Arada PC fotoğrafları geçişi yerini normal bir kasa olarak geçiştireceğim, demodan sonra sen bana yollarısın.

@Yusuf Ensar Ertan ve @limoon, ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Fakat başlıkta ve konu içeriğinde de belirttiğim gibi: Profesyonel İntro olsun istiyorum. Deneme-yanılma olsun istemiyorum. Hem, ben zaten normal intro yapabiliyorum.
Yaklaşık bi yarım saat uğraşıp bir tane basit intro yapmıştım. Onu birazdan atarım, hem ne tür bir şey istediğim de iyi kötü anlaşılmış olur.

Bu yaptığım intro, dediğim gibi, denemeliktir. Mesela, intro görselinde o fotolar değil de Sistemin kendi fotolaro olacak ve isim yerine ise donamım isimleri olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı