Sony WF-1000xm4 alınır mı?

Mert1337

Hectopat
Merhaba, genellikle müzik dinliyorum mikrofonu biraz iyi olsa da olur müzikleri temiz net versin bassları iyi olan kulaklık arıyorum Buds 2'den geçeceğim bu Sony iyi midir? AirPods istemiyorum telefonum Android. iPhone olsa AirPods alırdım zaten. Bu kulaklığın bir de iPhone cihazlarda da uygulaması varmış yani iPhone yarın bir gün geçsem bile desteği var gibi görünüyor. Başka kulaklık da tavsiye edebilirsiniz.

Merhaba, genellikle müzik dinliyorum mikrofonu biraz iyi olsa da olur müzikleri temiz net versin bassları iyi olan kulaklık arıyorum Buds 2'den geçeceğim bu Sony iyi midir? AirPods istemiyorum telefonum Android. iPhone olsa AirPods alırdım zaten. Bu kulaklığın bir de iPhone cihazlarda da uygulaması varmış yani iPhone yarın bir gün geçsem bile desteği var gibi görünüyor. Başka kulaklık da tavsiye edebilirsiniz.
Ben de XM4 alacağım sanırım. Güzel buluyorum şuan ama bazı şüphelerim var yine. Ses kalitesi için mesela. Ama genel olarak güzel bir kulaklık bana sorarsanız. Şuan Jabra Elite 7 pro, Anker Liberty 3 pro ve XM4 arasındayım. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa ikimiz içinde yararlı olabilir hocam :)

Ben de XM4 alacağım sanırım. Güzel buluyorum şu an ama bazı şüphelerim var yine. Ses kalitesi için mesela. Ama genel olarak güzel bir kulaklık bana sorarsanız. Şu an Jabra Elite 7 Pro, Anker liberty 3 Pro ve XM4 arasındayım. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa ikimiz içinde yararlı olabilir hocam :)

Hocam şimdi ben de Anker liberty 3 Pro ile arasında kaldım. Ne yapsak ki?

Anker aldım. Şu an indirimde. Amazon ve Hepsiburada'dan alabilirsin. Gayet memnunum. Ses çok iyi, mikrofon vs.

Anker Soundcore liberty 3 Pro aldınız değil mi hocam? Nasıl peki kulaklık, AirPods 2.nesile kıyasla mesela? IPhone'da AirPods 2.nesilden şarkı dinlemiştim ve çok iyiydi ses kalitesi. Bu kulaklık ona göre iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı