Sony WF-1000XM4 alınır mı?

Olasi bir ariza durumunda o fark bu enflasyon devam ettikce anlamsiz kalacak. Bana oyle oldu mesela. Servisi hicbir sekilde ilgilenmiyor.
Türkiye'de servisinden tek memnun kaldığım marka Sennheiser ve Logitech. Sony ve Playstation servisleri ayrı mı bilmiyorum fakat Dualsense'de analoglar 6 ayda drift yapmaya başlamıştı ve bunun üzerine garantiye göndermiştim kullanıcı hatası olduğunu söyleyip geri göndermişlerdi tamir etmeden veya değişim yapmadan. Eğer internetten ararsanız driftin çok genel kronolojik olduğunu görürsünüz ilk parti, ön sipariş olan birimlerde.
Yani kısaca servis, teknik destek Türkiye'de bir şey satın alınırken bakılacak en son etken, çünkü hepsi aynı oranda kötü.

Türkiye'de servisinden tek memnun kaldığım marka Sennheiser ve Logitech. Sony ve Playstation servisleri ayrı mı bilmiyorum fakat Dualsense'de analoglar 6 ayda drift yapmaya başlamıştı ve bunun üzerine garantiye göndermiştim kullanıcı hatası olduğunu söyleyip geri göndermişlerdi tamir etmeden veya değişim yapmadan. Eğer internetten ararsanız driftin çok genel kronolojik olduğunu görürsünüz ilk parti, ön sipariş olan birimlerde.
Yani kısaca servis, teknik destek Türkiye'de bir şey satın alınırken bakılacak en son etken, çünkü hepsi aynı oranda kötü.

Turkiye'de servis olayi genel olarak evet kotu, katiliyorum. Apple urunlerini acikcasi o yuzden tercih ediyorum. Ancak bu adamlar ekstra kotu. Benim tek kotu deneyimim bu kulaklik degil. Bu adamlar Steel Series servisine de bakiyor. Zamaninda Rival 310 almistim 240 TL civarina. O zamanlar Rival farelerde kronik kaucuk atma problemi vardi. Garanti o durumda yeni urunle degisim yapiyor iciniz rahat olsun dedi SS. Ona guvenerek aldim. 6 ay sonra ucakla Istanbul'a giderken fareyi cantaya atmistim. Eve gittim cantayi actim kaucuk atmis. Yapismiyor da geri. Servise verdim beni 19 is gunu bekletip 20. gun direkt bana sormadan HB ile anlasip para iadesi yapmislardi. Benim 240 TL'ye aldigim fare servis zamani 400 TL civarindaydi. Baska bir sefer Arctis Pro kulakligim bozulunca bizde ayni urunden yok para iadesi yapalim dediler. Para iadesi istemedigim icin beni ugrastirdilar yine. Mecbur disaridan ayni urunun sifirini getirmislerdi.

Geri
Yukarı