Sony WF-XM4 sol kulaklık değişimi nasıl yapılır?

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Selam, Sony wf XM4 kulaklığımın sol tarafının sarjı 30 dk da bitiyor. Nisan ayına kadar garantisi bulunuyor ama ürün piyasada yok üst modelide yok.
Garantiden değişim yapılsa yurt dışından getirtirler mi yoksa elimizde yok deyip para iadesi mi yaparlar? Amazon'dan Ürünü 2 yıl önce 2000 TL civarına almıştım para iadesi benim aleyhime olur. Bu yüzden sadece değişim istiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ayni sorun bende de var. Full sarj ile cikiyorum sol kulakligin sarji yarim saatte bitiyor. Son guncellemeden sonra oldu sanirim sizde yuklediniz mi guncellemeyi? Ek olarak para iadesi istemiyorsaniz servis yurt disindan yenisini getirmek zorunda.

Ayni sorun bende de var. Full sarj ile cikiyorum sol kulakligin sarji yarim saatte bitiyor. Son guncellemeden sonra oldu sanirim sizde yuklediniz mi guncellemeyi? Ek olarak para iadesi istemiyorsaniz servis yurt disindan yenisini getirmek zorunda.
Hocam otomatik yapıyor zaten güncellemeyi, yazılım ile sürüm düşürme olduğuna dair bir video izledim ama garantiyi etkilemesin diye önce servis yolunu deneyeceğim gibi.

Hocam otomatik yapıyor zaten güncellemeyi, yazılım ile sürüm düşürme olduğuna dair bir video izledim ama garantiyi etkilemesin diye önce servis yolunu deneyeceğim gibi.

Ben de servis yolunu deneyecegim. 3300TL civarina almistim ben 1 yil once. Para iadesi yapalim derlerse kabul edecegim sahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı