Sony Xperia nasıldır?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Sony Xperia nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genel olarak cihazlarını çok severim (S3 aldıktan sonra adını duymuş olduğum bir firma yoksa ilk akıllı telefonum Z3 olurdu herhalde, sayılıyorsa Sony ericsson telefon var evimde) fakat Türkiye'den çekilmiş olan bir firma.

Geri dönecek mi Türkiye'ye?

5 yıldır Sony Xperia Z2 kullanıyorum ve hala yavaşladığı söylenemez. İşimi görüyor.
Ama temiz kullandım. Çizik, ezik falan az.

Son düzenleme:
Xperia bir telefon ailesi. Samsung Galaxy gibi. Xiaomi mi gibi. Xiaomi Redmi gibi.
Zamanında M4 Aqua modelini kullandım. Güzeldi. 8 ve 16 GB üretimi vardı ama yanlış hatırlamıyorsam ülkemizde 16 GB modeli yoktu. Dayanılmaz hale gelince geçen Black Friday'de bırakıp başka telefona geçtim. Sony ülkemizde satılıyor olsa muhtemelen bir Sony modeli alırdım. Cihaz hala çalışır durumda. 4 sene önce almıştım.
Geri dönecek mi Türkiye'ye?
O şekilde bir açıklama yapılmadı diye biliyorum.

Uygun modeli Xperia E5 modelini kullandım 1,5-2 sene kullandım sonrasında ciddi yavaşlama meydana geldi fakat zaten fiyatı 700-900TL arasıydı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı