Sony Xperia XZ Nasıldır?

3 gb ram, 32 gb depolama, 1080p ekran, 2800 mah pil, OIS yok, ses çıkışı yok, tasarım yok. Kısacası çöp. Alacak olana hayırlı olsun diyelim. Bu amiral gemisiyse S7 Edge ne gemisidir acaba? Bana inanmıyorsan 15 gün bu telefonu kullanmış adamı izle. Adam Note 5 daha iyi diyor resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
32 GB ve SD Card slotu var. 2900 mAh batarya. Bu alışılagelen Xperia tasarımıdır. 2900 mAh, 5.2 Inc 1080p bir cihaz için oldukça yeterli. Sony satış stratejisiyle alakalı, Premium versiyonundan kırpıyor. Adından da anlaşıldığı gibi Premium daha yüksek donanım özelliklerine sahip.

S7 modelleri elbette daha iyi telefon kimse burada XZ, S7 modelinden daha iyidir demiyor. Tasarım olarak beğenmiyorum, OİS desteği olmaması bir dezavantaj, Z2 modelinden beri 3 GB RAM de takılı kalması kabul edilecek bir durum değil. 1080P ekran günümüz için hala yeterli ve batarya dostu. Sorun senin XZ modeline orta üst segment cihaz demenden dolayı çıktı. Elbette ben kendim de alacak olsaydım S7 modellerine bakardım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı