Sony Xperia XZ Alınır Mı?

Kaba değil gayet güzel telefon xz kullanıyorum. Kenarları yuvarlatılmış ele hoş geliyor. Güncelleme desteği de var sürekli yeni sürüm geliyor. Destekliyorlar telefonu.

Öncelikle cevap verenlere teşekkür ederim.
Alınmaz. Bütçeniz nedir? Ayrıca kamerası iyi değil, sizi tatmin etmesi beni oldukça şaşırttı.
Daha önce videoyu sabitleyebilen kameralı cihaz kullanmadım ve deneyimlemek hoşuma gitti. Galiba bunda 5 eksenli sabitleme var, internette DIS gibi bir şey yazıyor. Tasarım kaba gelmedi. Bütçem 2000₺ bandına kadar. Xiaomi almayı istiyorum ama, ailem onay vermedi. Ne önerirsiniz?

O fiyat aralığında ithalatçı garantili S7 bulabilirsiniz. Kamera olarak kesinlikle XZ modelinden daha iyi. Onun haricinde TR garantili olarak orta segment cihazlar alabilirsiniz fakat kamera noktasında S7'de olduğu gibi kamera deneyimini yaşayamazsınız.

Merhaba. Bir akrabamda XZ gördüm ve beğendim. Kamerası hoşuma gitti. Önerir misiniz? Sizce alınır mı?
Yusuf xz modeli önermiyorum kullandım ses kısık kamera flash çok zayıf patladığında zayıf kalıyor hız konusu iyi ama bir süre sonra ısındığında takılmalar meydana geliyor kamera konusunda ise renkler iyi değil ön kamera mesela yüzü kırmızı gibi veriyor kullandım önermiyorum kasa da boya atmalar gibi oluyor kenar keskin kısımlarda önermiyorum sony alınmaz artık ekran kasa oranını ve kamerayı düzeltmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı