Sony Xperia XZ Milimetrik Tasarım Sorunu

Oyun Kayitlari

Hectopat
Daha fazla  
Ya telefon alalım dedik gine sıkıntı gine sıkıntı. Daha önceden Sony Xperia Z5 almıştım. Telefonda milimetrik boşluklar vardı. Bir de telefon arkadaki buzlu camı sağ köşeden dışarı çıkıntılıydı. İade yapmıştım kabul ettiler. Sonra Sony Xperia XZ aldım. Ama o sıkıntının benzeri ama Z5 göre gine az anı sorunu tabi ki. Bundaki sorunda canımı sıktı. Yanı normal mi?

DSC_0002.JPG
DSC_0003.JPG
DSC_0005.JPG
DSC_0006.JPG

Zaten çok sıkıntı değil benim içinde. Merak ettiğim BERWAR kardeşimin dediği gibi başkalarında var mı acaba? Neden aldım diyorsanız Sony Xperia Z5 Hepsiburadandan aldım. Onu iade edince Sony Centerdan almayı düşündüm. İnternete zaten 2.300-2400 arası filandı. Bende Sony Centerdan görerek alıyım dedim. Ama alırken jelatini açmadım. O sıkıntıyı da fark etmedim. Öyle işte.
Yanı İthalat değil distribütör de değil ama işte bence Sonylerde var olan bir şey tek Sony'de bir çok firmada varmış.
Örnek olarak burda bir konu daha açılmış benzer:
Sony Xperia Z3 Milimetrik tasarım sorunu
Sonradan Sony Xperia XZ Fiyatı ve Özellikleri İsimli videosunu izledim. 4K açtım videoyu sona yakın resimler çekmişler. Ondada alt kısımda boşluk vardı. :)

Bir şey daha ekleyeyim. Tanıdık bir abimde bunda 6 ay önce Sony Xperia Z5 almıştı. Onunda üst tarafta öyle milimetrik boşluk vardı. :) Sony Xperia Z5 doğal bir hal almış onu anladımda. Sony Xperia XZ kafam karışmıştı. Onuda Sony Xperia XZ Fiyatı ve Özellikleri inceleme videosunda çözmüş oldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resimleri
Boşluk 2.jpg
Boşluk.jpg

Endişe edilecek bir durum yok bende farklı bir modelini kullanıyorum, üst tarafa kağıt girecek kadar boşluk var.

@Alpi350 Aynen Benim ki de aynı durumda.

@unlumuhammed Memnun muyum :) Süper soru, tabi ki ya memnunum çok güzel tasarım. Yanı ısı yok, kamerası güzel, ekran renkleri süper, iç dizayım da izlemiştim sony'nin diğer telefonlarına göre çok iyi iç dizayım söz konusu.
İç dizayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ön cam ile kenar arasındaki boşlukları diyorsan o Z'de de var. Diğer türlü ben fark edemedim sorunu. Memnunsan ne mutlu, ben incelerken fiyatının yazdığı kağıda odaklanamamıştı telefon.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı