Sony Xperia XZ vs iPhone 7

Elewaiting

Kilopat
Daha fazla  
  • iPhone 7 - 2853 TL
  • Xperia XZ - 2593 TL

Yurt dışından bu fiyat aralığında hangisini almamı önerirsiniz?

Apple takıntım yok ancak hangisinin üstün olduğu konusunda kamera olarak iPhone 7 daha üstün gibi gördüm izlediğim incelemelerde.

Kamera konusunda Sony çok iddialı da olsa XZ ve 7'nin kamerası her türlü kapışırlar. Yaklaşık 1 hafta önce aynı sorunun cevabını İPhone 7'den yana yaptım hiçte pişman değilim, daha önceden Sony kullanıcısıydım gerçekten güzel cihaz.

Kamera konusunda Sony çok iddialı da olsa XZ ve 7'nin kamerası her türlü kapışırlar. Yaklaşık 1 hafta önce aynı sorunun cevabını İPhone 7'den yana yaptım hiçte pişman değilim, daha önceden Sony kullanıcısıydım gerçekten güzel cihaz.
İphone 7 modelinin kamerası hala NOTE 4 kamerası ile baş edemiyor, İphone modellerinin kameraları övmeyin, tarafsız yorum yapın.
"He he" tamam sakin ol.

Son düzenleme:
Saçma sapan yorum yapıp durmayın, daha mesajımın ne demek istediğimi anlamayanlar gelmiş yorum yapıyor, sırf mesaj yazmak için konuşacağınıza adam gibi yorum yapın, NOTE 4 modeliyle kamera olarak kıyaslamadım ,birebir kıyaslama yapmıyoruz herhalde. İşiniz gücünüz fanlık.
@muskecan Ergen ergen yorumlar yapma, adam gibi mesajı iyi oku.

Saçma sapan yorum yapıp durmayın, daha mesajımın ne demek istediğimi anlamayanlar gelmiş yorum yapıyor, sırf mesaj yazmak için konuşacağınıza adam gibi yorum yapın, NOTE 4 modeliyle kamera olarak kıyaslamadım ,birebir kıyaslama yapmıyoruz herhalde. İşiniz gücünüz fanlık.
@muskecan Ergen ergen yorumlar yapma, adam gibi mesajı iyi oku.
Samsung Galaxy Note 4'ü 2 yıldır kullanıyorum ama cidden kamerası iPhone 6S'den bile tonlama ve kalite bakımından kötü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı