Sony Xperia Z1 vs Asus Zenfone 2

sürevvar

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Eski telefonumun hurda olmasıyla birlikte yeni bir telefon arayışındayım. Ben uzun zamandır hayalini kurduğum Asus Zenfone 2 için can atarken babam o telefon hiç iyi değil boşver o telefonu diyor. O ise Sony Xperia Z1 alalım diyor. Sizce hangisi daha iyi bir seçim olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata Z2 bulunabiliyor. Ben Zenfone 2 derim. Ancak illa Sony alcaksan 1350 TL'ye bulabilirsin Z2 daha mantıklı olur.

Adreno 330 gpu z1 ve z2 yongası zenfone 2 ise
PowerVR G6430
[TBODY] [/TBODY]
benchmark testlerinde adreno 330 daha avantajlı gibi duruyor ama pekde bir fark olduğunu söyleyemem..

Babanız bu konular hakkında bilgiye sahip mi yoksa neye dayanarak Zenfone 2'ye iyi değil demiş merak ediyorum. Neyse konuya gelirsek Z1'i ben olsam Zenfone 2'ye asla tercih etmezdim Z2 ve Z3 Compact düşünülebilir fakat Z1'i aklımdan geçirmezdim.

Babanız bu konular hakkında bilgiye sahip mi yoksa neye dayanarak Zenfone 2'ye iyi değil demiş merak ediyorum. Neyse konuya gelirsek Z1'i ben olsam Zenfone 2'ye asla tercih etmezdim Z2 ve Z3 Compact düşünülebilir fakat Z1'i aklımdan geçirmezdim.
Babam telefon konusundan anlamaz hocam o sadece telefonun tipine ve su geçirmezliğine bakarak Z1 diyor. Asus onun için telefon bile değil yerden yere vuruyor. Siz neden Z1 almazsınız?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı