Sony Xperia Z2 vs LG G3

Beyler hepinize cevapar için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak Zenfone 2 deki işlemci 64 bit mimarili diğer iki telefon ise 32 bit mimarili bir işlemciye sahip. Bu gelecekte sorun yaratırmı veya 64 bitin şu anda bir faydasını görebilir miyim?

Ben yaklasık 2 haftadır Zf2 kullanıyorum cihazda her oyunu cok akıcı oynayabilyorum(Asphalt8,Modern Combat5,Vegas Gangstar..) Zf2 de oylebi sorun yok üstün performans saglıyor oyunlarda üstelik ısınmıyor.
Isınması sadece sarz olurken oluyor oda hızlı sarzdan kaynaklanıyor cok asırı bir sekilde ısınma olmuyor sarzdada.

Ben yaklasık 2 haftadır Zf2 kullanıyorum cihazda her oyunu cok akıcı oynayabilyorum(Asphalt8,Modern Combat5,Vegas Gangstar..) Zf2 de oylebi sorun yok üstün performans saglıyor oyunlarda üstelik ısınmıyor.
Isınması sadece sarz olurken oluyor oda hızlı sarzdan kaynaklanıyor cok asırı bir sekilde ısınma olmuyor sarzdada.
Hocsm peki dayaniklilik icin ne dersiniz? Kap almak zorundayız o belli fakat kapdız kullanimdaki dayanikliligi icin ne diyosunuz ?

Valla cam bayağ sağlam hissiyatı veriyor kolay kolay normal kullanımda bişey olmaz(Kişisel görüşüm) Ekranın bi güzel yanıda parmak izi tutmuyor temiz kalıyor hep :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı