Sony Xperia Z2 vs Z3 Compact vs Asus Zenfone 2

FrozenGG

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce Zenfone 2'mi G3'mü diye sormuştum şimdide sony'nin z modelleri aklımda kaldı. Asus karar vermiştim ama bir kere daha sorayım dedim.
Sony z modellerinden diyorsanız hangisi ve nedenlerini söylermisiniz. Z2 1080p ekran Z3 compact 720p ekran ne farketder? Bazı konularda gördüğüm Z3 compact'ın daha performanslı olduğu. Neyse size bırakıyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Z2 almanizi öneririm.
G3de kasma pil gibi sorunlar var.
Z2 de çok isiniyor bunu da göz önünde bulundurmanizi tavsiye ederim fakat pil ve performans açisindan çok iyi.
Z3c için de küçük ekrandan dolayi yanasmadim bile eger küçük ekrani problem etmezseniz z2den daha üstün.
Zenfone konusunda da Intel islemci bulundugundan sorun yaratabiliyor ayrica benim gibi rom-root isleri ile ugrasiyorsaniz 100metre yakininiza yaklastirmayin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma sorununu takma kardeşim çünkü tüm xperia serisinde ısınma mevcuttur. Sana tavsiyem xperia z2 dir.bu devirde 720p gereksiz. He öyle gaza gelip z3 felan alayım deme z2 ile arasında küçük donanım farkları dışında tasarımı değişiktir. Bu yüzden pişmanlık duyabilirsin.Az para harca z2 al şuan kullanmakta olduğum güzel bir cihaz tavsiye ederim .

Isınma sorununu takmıyorum zaten oyun oynadıktan sonra atarım suya soğur :) şaka bir yana xperia z2 ve z3 compact arasında kaldım ekran küçük olması sıkıntı değil yani arayüzde, internette dolaşmada, video izlemede, çok azda olsa oyun oynamada hangisi daha iyidir? Hani bazı telefonların internet 4G hızı 100 diğerinin 150 felan oluyorya bu ikisinin arasında fark varmı?

Söylediklerinizi dikkate alırım mağazaya gittiğimdede yine bi tek el kontrol bakarım hangisi hoşuma giderse onu alırım.

Tabiki var biri z2 bir amiral telefonu biride z3c z3 ün ekonomik versiyonu. Z2 yi aylardır kullanıyorum oyun nette gezinme gibi şeylerde ıkıntı yaşamadım. Tercih senin.

Bu 3 cihazın arasında en performanslı olanı Z3 Compact ' tır. Ekranı ne büyük ne küçük beni fazlasıyla tatmin ediyor gerçekten. "Bu devirde 720p gereksiz " diyen arkadaş , hangi mantıkla söylüyorsun bunu? Elindeki cihaz 5.5 - 6 inch değil. 4.6" için fazlasıyla yeterli. Performans olarak diğer z modellerinden önde olduğunu hepimiz biliyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı