Sony Xperia Z3+ vs HTC One M9 vs Samsung Galaxy S6

• Konuyu başlatan Kimse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Uğrola. Fiyat sınırını birazcık yükselttim :) En fazla 1800 TL olabildi. Ben de aradım, taradım, eledim ve şu 3 telefon kaldı geriye:
  • Sony Xperia Z3+
  • HTC One M9
Şimdi Samsung, Exynos 7420 ve yeni arayüzüyle çok ilgi çekiyor. HTC ise tasarımıyla. Sony de Sony olduğu için ve kamerasından dolayı. Ama Samsung'u kamera çıkıntısından ve 6.0 ile gelecek olan iğrenç ötesi arayüzden dolayı pek almak istemiyorum; HTC'yi kamerası, arayüzü ve ekran boyutundan dolayı istemiyorum. Sony de sanki bu ikisinden biraz geride olduğunu düşündüğüm için. Ayrıca tasarımı pek hoşuma gitmiyor. Biraz zor seçim ama düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Güncelleme: S6'yı eledim.

Xperia Z3+'da eleyin. Kendisi sorunlu bir cihaz. Htc One M9 oda işlemci sorunu var ama Z3+ kadar değil. Benim önerim Xperia Z5 Compact almanız olacaktır.

Yok sorundan kastım işlemci sorunu var. Kamera kullanmaya başladığınızda ısınmaya başlıyor ve kamera uygulamasından atıyor.

Yok sorundan kastım işlemci sorunu var. Kamera kullanmaya başladığınızda ısınmaya başlıyor ve kamera uygulamasından atıyor.
Haklısınız, biraz baktım da dediğiniz gibi. Güncelleme ile de frekanss hızı düşürelecekmiş (tabii performans da düşecek). Z5 Compact da istemiyorum; ekranı ve kendisi kalın, küçük ve 720p.

Ben M9'da ısrar ediyorum.
Kamera olayına pek takılma bence, işlemci performansı da kırpılmasına rağmen hala güçlü. Adreno 430 grafik işlemcisi mevcut, oyun performansı gayet güzel. Ses olayına girmiyorum zaten, ayrıca 24bit ses desteğine de sahip.
Tasarım olarak M8 ile aynı zaten, yekpare alüminyum kasa...

Ben M9'da ısrar ediyorum.
Kamera olayına pek takılma bence, işlemci performansı da kırpılmasına rağmen hala güçlü. Adreno 430 grafik işlemcisi mevcut, oyun performansı gayet güzel. Ses olayına girmiyorum zaten, ayrıca 24bit ses desteğine de sahip.
Tasarım olarak M8 ile aynı zaten, yekpare alüminyum kasa...
M9 da mı azalttı CPU frekansını? Güncellemeden sonraki M9'un eski M9'la veya farklı telefonlarla performans kıyaslamasını bulabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı