Sony XZ vs Asus Zenfone 3 Deluxe

Thyphon

Hectopat
Daha fazla  
Çok arada kaldım. Bana göre telefonların eksileri ve artıları şu şekilde:

Sony XZ
+Tasarım (Sony'nin köşeli tasarımlarını seviyorum.)
+Dayanıklılık (Su ve toz geçirmezlik, Alkaleido diye bir metal.)
+Kamera.
+Diğer telefonlara göre daha stabil bir arayüz ve android.

-Home vb. tuşların sanal olması.
-3GB RAM (Şu anki üst segment telefonların hepsi 4 kullanırken Sony'nin hayla 3'te kalması)
-32GB depolama (Bunun 12GB kadarını telefon kullanıyor. 20GB şu an için az kalan bir hafıza)
-Kalınlık (8.2 mm nedir :D )

Asus Zenfone 3 Delux;
+6GB RAM ve Snapdragon821 işlemci.
+64, 128 ve 256 GB depolama seçenekleri.
+Home vb. tuşların telefonun üstünde olması.
+Henüz belli olmasa da fiyatının makul olması (Yurt dışı fiyatlarına bakarsak makul :D )

-Eylül başı denilen telefonun halla ne zaman çıkacağı belli değil. (Yani bu neden bile beni bu telefondan o kadar soğuttu ki yani bu kadar sorumsuz bir firma bu kadar sorumsuz bir Asus Türkiye olamaz. Müşteri memnuniyeti 0. Bu yüzden bu telefonu aldıktan sonrası beni düşündürüyor.)
-Dayanıklılık (Telefon PureMetal tamam ama su ve toz dayanıklılığı yok. Bende gidip telefonu suya veya normal bir yere atmam da yanlışıkla su dökülse. :D )

Aklıma şu an gelmeyen farklı nedenlerde vardır illa ki. Peki sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim veya abim suya toza dayanıklılık olmasın önemli değil ancak ben bir sony kullanıcısıyım ve servis i berbat tüm yaz bekledim sonra tam dava açmaya gidiyor babam o sıra telefonunuz geldi dedi ve tel. Siyahtı yeni yeşil renk göndermişler anlıyacağın zaten zenfone 3 deluxe 256 gb gibi güzel bir depolama alanı var bana sorarsan asus al

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı