Sony Z5C vs LG G4 vs Z5

Z5C vs LG G4 vs Z5

• Oy verenlerin toplamı
    25
Eğer maddi durumun yetiyorsa Sony Xperia Z5 almanı öneririm.Pahalı dersen de Z5 compact alabilirsin. Ben Z5 Compact kullanıcısıyım ekranı küçük olsa bile iyi telefon

Çevremde Samsung alan kişilerden fazlasıyla şikayetler duyuyorum (Arayüz iyi değil, Fazla çöp uygulama var. Telefon 2-3 Dakikada bir çekmiyor, sim kartımı görmüyor gibi ). S6 beğendiğim bir cihaz ama MicroSd olmaması beni rahatsız etti. Bu yüzden G4 almayı düşünüyorum. Samsung'daki hafıza sorunu nasıl çözülebilir. Birde ek olarak gerçekten Samsung'dan sıkıntı yaşayan bu kadar insan var mı? Yoksa diğer markaların hayranlığımı yapılıyor?

Tecrübe olarak söylüyorum LG G4 kullanıyorum. Çok memnunum.

Az evvel Samsung'un kendi bayisinde S6 için 1900'e damperli camı ile beraber fiyat aldım distribütör garantili G4'e 1799 tl vermektense böyle bir tercih yapıcam hafta içi maaşı aldıktan sonra satın alıcam yardımınız için teşekkür ederim

Samsung bayisinde S6'nın istediğim rengi olmadığından Note 5 almak gibi bir sürpriz yaptım Eski bir Z2 kullanıcısı olarak performansını çok beğendim. Fiyatı 2300 Tl Metalik gri olanı.

@BERWAR her yerde S6 ve Note 5 diyorsun,bunlar dışında ısınmayı boşver günlük kullanım için önerin nedir?

O fiyata S6 ve NOTE 5'den daha iyi bir telefon yok, boşuna önermiyoruz. Şuan piyasadaki en iyi cihazlardan. Bütçeye göre telefon öneririm, marka takıntım yoktur, hangisi iyiyse onu söylerim.
Yazdığın üç telefon arasında günlük kullanım için batarya olarak daha iyi oldukları için, Z5 Compact ve Z5 ikilisinden birini seçebilirsin. Küçük ekran istiyorsan Z5 Compact, büyük ekran istiyorsan da Z5 al. Eğer illa bu üç telefondan başka birini almam diyorsan.

Sorunum Samsung'un yazılım tarafında sıkıntıları olması hadi onu geçelim SD kart takılsa alınabilir dediğin gibi ama maalesef yapmamışlar her telefonun bir eksisi var yahu Z5'in fiyatı yüksek Z5C'nin rami 2GB G4 kavisi hoşuma gitmedi Samsung için zaten durumu söyledim. Sanırsam kendim sorunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…